Data publikacji:

3 pomysły na oryginalne oświetlenie tarasu lub balkonu

Rozpoczął się sezon na spędzanie długich wieczorów na tarasie lub balkonie. Na naszym blogu co jakiś czas podpowiadamy Wam jak pięknie urządzić balkon. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was kilka porad i inspiracji dotyczących tego jak oświetlić to miejsce tak, by było ciepłe i przytulne.

 • Latarenki
 • Tego typu latarenki wyglądają naprawdę uroczo. Dają  klimatyczne, romantyczne światło. Najlepiej wyglądają wtedy, ustawimy ich kilka (najlepiej różnej wielkości). Do tego typu lampionu wystarczy wsadzić mały podgrzewacz. Różne rodzaje takich latarenek znajdziesz TUTAJ.

  1. Lampion, 2. Zdjęcie: thelane.com

 • Cotton Ball Lights
 • Uwielbiane przez Was Cotton Ball Lights dobrze sprawdzą się również jako oświetlenie balkonu. Wybierając kulki możesz zdecydować się na dowolne kolory i różne długości girlandy. Dobrze wyglądać będą na przykład podwieszone wysoko na ścianie (sznurek możesz zahaczyć o wbite w ścianę małe gwoździe). Pamiętaj jednak o tym, że trzeba przyłączyć je do prądu. Duży wybór kul Cotton Ball Lights znajdziesz TUTAJ

 • Lampiony DIY ze słoików
 • Zamiast kupować gotowe lampiony, możesz spróbować zrobić własne! Dobrym pomysłem jest wykorzystanie do tego celu... słoików. Nie sprawdzi się tu jednak słoik po ogórkach :). Możesz wybrać na przykład ozdobny słoik firmy Doctor House (widoczny na zdjęciu) i włóż do niego podgrzewacz.

  1. Słoik, 2. Fot. Modwedding.com

  Szukasz więcej pomysłów na oświetlenie balkonu? Zajrzyj tutaj:

  Jak urządzić mały balkon?

  Minimalistyczny balkon

  Autor: Agnieszka Jaśkiewicz