Data publikacji:

Dolce & Gabbana – z wybiegu, do kuchni

Dolce Gabbana znów zaskakuje. Po zeszłorocznej wiosennej kolaboracji z włoską firmą SMEGi stworzeniu wysokiej jakość eleganckich lodówek, DG raczą nas w tym roku kolejnym wspólnym projektem stworzonym z SMEG – tym razem czeka nas szereg bardzo designerskich urządzeń kuchennych.

Kolekcja

Dolce Gabbana dobrze rozumie potrzebę nieustannego rozwoju i szukania nowych form przekazu i platform, które pozwolą pokazać się marce z nieco innej strony. DG w dodatku świetnie zdaje sobie sprawę, że nie tylko wybiegi potrzebują pięknie wyglądających ubrań i zachwycających dodatków. Równie pięknie wyglądać może toster czy lodówka. W końcu wnętrza naszego domu również zasługują na uwagę znanych na całym świecie projektantów. Z miłości do piękna w każdej postaci powstała kolekcja Sicily Is My Love. Co składa się na tą niezwykłą kolekcję? Mówiąc w skrócie – wszystko, czego miłośnik kuchennych sprzętów mógłby zapragnąć: Tostery, sokowirówki, ekspresy do kawy, czajniki, blendery, miksery czy wyciskarki do owoców.

Design

Każdy produkt został zaprojektowany z myślą o Południu Włoch. Kolekcja ta jest swoistym oddaniem hołdu tej części Włoch i jest inspirowana folklorem sycylijskim. Znajdziemy w niej wiele motywów o symbolicznym znaczeniu np. góra Etna, ozdobne fryzy, cytryny, gruszki, czerwone jagody dekoracyjne liście akantu, a także kwiatowe wzoru, które przywodzą na myśl modowe wybiegi Dolce Gabbana.

I choć by poznać szczegóły, musimy jeszcze trochę zaczekać, poniżej znajdziecie zdjęcia produktów, które zaostrzą Wam apetyt na nową kuchenną kolekcję DG.

Podoba Wam się nowa kolekcja Dolce Gabbana?

Autor: Oliwia Górska