Data publikacji:

Kolejny dom Królewny Śnieżki?

Pamiętacie, jak pisałam Wam, że dom Królewny Śnieżki jest na sprzedaż? No cóż, okazuje się, że Śnieżka miała jeszcze jeden dom. Tym razem jeszcze bardziej bajkowy. Zobaczcie sami!

Jeden dom dla królewny to za mało

Zastanawialiście się, gdzie Śnieżka zamieszkała po poślubieniu Księcia? Podpowiedź: Nie chodzi o pałac! ;) Zaufane źródła podają, że kilka lat po ślubie przeniosła się do bajkowego domku w Olalla w Stanach Zjednoczonych, a teraz wystawia go na sprzedaż.

Wyobraźcie sobie, że klasyczna bajka o blade dziewczynie o kruczoczarnych włosach z niebezpieczną skłonnością do zatrutych jabłek, zostaje przeniesiona do realnego świata. Wchodzicie do lasu i podążając krętą ścieżką, trafiacie na polanę oświetloną słońcem, wypełnioną zapachem kwiatów i śpiewem ptaków. Jednak tym, co przyciąga Waszą uwagę jest dom. Jest to najbardziej niesamowity i najbardziej bajkowym dom, jaki kiedykolwiek widzieliście. Prawdziwy dom Królewny Śnieżki.

Wystarczy zwrócić uwagę na precyzje wykonania. Natychmiast w oczy rzuca się, jak wiele uwagi  i pracy poświęcono zaprojektowaniu i wykonaniu tego domu. Nie wspominając o pięknym otoczeniu - kamiennym podwórzu, ogrodzie i sielskiej atmosferze. Trudno go opisać słowami. Całość jest po prostu architektonicznym dziełem sztuki. Zobaczcie sami na zdjęciach poniżej.

Magia istnieje ;)

Już na pierwszy rzut oka widać, że przy budowie tego domku nie obyło się bez pomocy magii. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, iż wygląda on, jak przeniesiony ze stron bajki - nie ma ani jednego kąta prostego, każda belka została ręcznie wyrzeźbiona a każda para drzwi została ręcznie wykonana od podstaw, by idealnie pasowały do stylu domku. Nie zapominajmy o zjawiskowych witrażach, płytach chodnikowych z kamienia i dachu, który sam w sobie jest dziełem sztuki! Jeśli więc nie była to magia, to siódemka piekielnie zdolnych Krasnali-architektów.

Co tam znajdziecie?

- 5 kominków,

- wanny z hydromasażem i / lub spa,

- garaż,

- centralne ogrzewanie

Data powstania:

1982 rok!

Piętra:

1,5

Przybliżona wielkość:

Ok. 853 metrów kwadratowych

Na zewnątrz:

- patio/taras,

- budynki gospodarcze,

- duży ogród,

- kawałek lasu ;)

Cena?

$925,000

Obrazy poniżej pomogą Wam stworzyć baśniową atmosferę Waszym domu ;)

Co sądzicie o tym domku z bajki? ;) Poprzedni artykuł o innym "domku" Królewny Śnieżki znajdziecie TUTAJ. Który dom podoba Wam się bardziej?

Autor: Oliwia Górska