Data publikacji:

Odkryj w sobie dziecko - pomysły na wesołą aranżację wnętrza

Kolorowo, nietypowo i z żartem - piękne wnętrze nie musi być nudne, co widać świetnie na podstawie wybranych przez nas aranżacji. Wesoła aranżacja wnętrza powstanie dzięki kolorom, nietypowym dodatkom i odrobinie dystansu.

Wesoła aranżacja wnętrza z domową zjeżdżalnią to pomysł wzięty wprost z dziecięcych marzeń. Metalowa rura przechodzi przez salon i wyrzuca zjeżdżających na miękki dywan i poduszki. Takie rozwiązanie trudno nazwać praktycznym, ale na pewno sprawi domownikom mnóstwo frajdy.

W tym pomieszczeniu karnawał trwa niezależnie od pory roku i pogody. Klimat salonu tworzą zwisające z belek i sufitu lampy stylizowane na lampiony, wśród których znalazła się błyszcząca, dyskotekowa kula. Wesoła aranżacja wnętrza komponuje się świetnie nawet z meblami w stylu retro na giętych nóżkach – całość tchnie optymizmem i natychmiast wywołuje uśmiech.

www.braxtonandyancey.blogspot.com

A może herbatka? Salon z dywanem w kształcie znaczka z brytyjską królową wręcz idealnie nadaje się do zorganizowania tradycyjnego „5'o clock” z, angielską herbatą zabielaną mlekiem. Wesoła aranżacja wnętrza w bardzo klasycznym i eleganckim wnętrzu pokazuje, że mieszkańcy mają sporą dozę dystansu i poczucia humoru.

Żelki, cukierki i guma balonowa – ta wesoła aranżacja wnętrza wzbudza w nas bardzo smakowite skojarzenia. Błyszcząca, różowa kanapa wygląda jak zrobiona z owocowej gumy, wzorzysta kanapa i fotel są niczym konstrukcje z opakowanych w kolorowe sreberka czekoladek, a pufa, lampa i dekoracja stolika wyglądają jak wyjęte z paczki żelków. Kontrast wnętrza z szaro-burym pejzażem za oknem tylko potęguje to wrażenie.

www.jamolliedesigns.blogspot.com

Połączenie kilku elementów z różnej bajki może dać świetny efekt. Pałacowe krzesła stoją przy drewnianym stoliku w stylu retro, nad którym wisi futurystyczna lampa w kształcie kropli, a czas odmierza babciny, drewniany zegar z kukułką zawieszony na ścianie. Żartobliwym akcentem są również cyfry na oparciach foteli, a różowa zasłonka dodaje wnętrzu energii.

Autor: Kasia Szulik