Data publikacji:

Pomysły na prezenty ślubne od Bellodecor

Ślub bliskiej osoby zbliża się nieubłaganie, a Ty wciąż nie wiecie jaki prezent kupić? Przychodzimy z pomocą! Zobacz kilka pomysłów na prezent dla nowożeńców, które z pewnością sprawią wiele radości młodej parze.

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie aby kupić go w sklepie internetowym.

Zakup prezentu ślubnego to nie tylko stary zwyczaj, ale również tradycja, z której nie warto rezygnować. Przy pomocy podarków pokazujemy młodej parze, że życzymy im wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia i tą mniejszą, bądź większą paczuszką, chcemy dołożyć swoje cegiełki do budowania solidnego i trwałego związku małżeńskiego.

PORCELANA

Szukając prezentu dla nowożeńców warto rozważyć zakup eleganckiego zestawu porcelany, sztućców czy garnków. Taki zestaw na pewno przyda się młodej parze.

Zestaw z kolekcji Villa Italia Renesans

Elegancki zestaw z kolekcji Villa Italia Renesans dobrze sprawdzi się jako prezent ślubny. Jego dużą zaletą jest fakt, że nadaję się on do mycia w zmywarkach.

ZESTAW SZTUĆCÓW

Prezentem ślubnym, który od lat nie wychodzi z mody jest też zestaw sztućców. Możemy zdecydować się na zakup podstawowego kompletu sztućców, czyli widelców, noży i łyżek. W sklepach znajdziemy także zestawy sztućców składające się z większej liczby elementów, między innymi widelczyków do ciasta czy łyżek wazowych. Chcesz mieć pewność, że Twój prezent przetrwa lata? Zdecyduj się na zakup sztućców polskiej firmy z tradycjami Gerlach, która jako jedyny producent na rynku daje na swoje wyroby wieczystą gwarancję.

Wybierając komplet sztućców możesz postawić również na produkty odbiegające nieco od tradycyjnego designu. Obecnie wiele firm proponuje bardziej nowoczesne zestawy sztućców.

Sztućce Gerlach
Sztućce Gerlach

Poszukiwań ślubnego prezentu nie warto zostawiać na ostatnią chwilę. Wybierając podarunek trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim gust i potrzeby państwa młodych. Uniwersalne, ponadczasowe prezenty takie jak komplet sztućców czy porcelana są często dla małżonków pamiątką na lata.

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz