Data modyfikacji:

4 najciekawsze domowe gadżety

Każde wnętrze i jego aranżacja potrzebuje jakiegoś zabawnego elementu. Dodatku, który można potraktować z przymrużeniem oka, który ożywi i urozmaici wystrój Waszego domu. W tej funkcji wspaniale spisują się różnego rodzaju domowe gadżety – kilka z nich poznacie w poniższym artykule.

Uwielbiam domowe gadżety. Bardzo często są to różnego rodzaju technologiczne perełki, innym razem po prostu oczarowują mnie swoją pomysłowością. Czasem ich czar tkwi w prostocie i uniwersalności zastosowań. Jeśli szukacie ciekawych dodatków  do Waszego domu, koniecznie zerknijcie na listę poniżej.

Stacja pogodowa NETATMO

Stacja pogodowa NETATMO to ciekawy przykład inteligentnego gadżetu do domu. NETATMO to system, którego zadaniem jest przekazywanie nam wszelkich aktualizacji na temat zmieniającej się pogody oraz dostarczanie nam informacji na temat wskaźników atmosferycznych. Stacja pogodowa NETATMO łączy się bezprzewodowo z naszymi urządzeniami mobilnymi pracującymi na systemie Android oraz iOS. Urządzenie to wyposażone zostało w bardzo czułe czujniki do pomiaru temperatury wewnętrznej i zewnętrznej. Dodatkowo informują nas jakie jest w naszym domu ciśnienie, stężenie CO2, poziom hałasu czy wilgotność powietrza. Dzięki NETATMO mamy dostęp do wszelkich, aktualnych statystyk pogodowych i to wszystko za pośrednictwem tabletu czy telefonu. Oczywiście wszelkie dane udostępniać możemy w sieci czy przechowywać je w chmurze. Jeśli chodzi o cechy techniczne, stacja pogodowa NETATMO wykonana została z aluminium a nowoczesny, minimalistyczny design sprawia, że gadżet ten świetnie sprawdzi się w każdym modnym wnętrzu.

Niewidzialna półka to idealny gadżet dla każdego mola książkowego! Świetnie sprawdzi się również w małych wnętrzach, które niekoniecznie mają wystarczająco miejsca na klasyczny regał na książki. Gadżet ten będzie także wyjątkowym dodatkiem do dziecięcego pokoju i doskonale pasować będzie do wszelki aranżacji zawierających w sobie element magii (pokój dziecięcy w stylu Harry’ego Pottera!). Jeśli szukacie interesującego gadżetu, który doda Waszemu wnętrzu uroku – Niewidzialna półka pasuje do tej kategorii jak ulał.

Kolejny gadżet to gratka dla każdego miłośnika domowej zieleni. Jak sama nazwa wskazuje Plantui to domowy ogródek, w dodatku ogródek inteligentny! Ten wyjątkowy gadżet, gdy tylko podłączycie go do prądu, służyć będzie jako Wasz osobisty miniaturowy ogrodnik, który bez problemu zadba o Wasze rośliny, przypominając Wam na przykład o tym, że pora już na ich podlanie. Inteligentny ogródek domowy Plantui 6 Smart Garden Grey świetnie sprawdzi się jako domowy zielnik czy warzywnik – wystarczy zasadzić wybrane rośliny i obserwować jak rosną.

Mapka Zdrapka należy do moich faworytów. To świetna forma ściennej dekoracji, która w dodatku zawiera w sobie element zabawy. Jeśli uwielbiacie podróże i chcecie dokumentować wszystkie swoje wyprawy, taka mapa sprawdzi w tym celu doskonale. Ten domowy gadżet to również świetny pomysł na prezent. Elegancka forma mapy sprawia, że doskonale prezentować się będzie zarówno w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach.

Znacie jeszcze jakieś inne interesujące domowe gadżety?

Autor: Oliwia Górska