Data modyfikacji:

5 najważniejszych trendów ogrodowych w 2017 roku

Nadeszła wiosna, a co za tym idzie, coraz cieplejsze dni, które z chęcią będziemy spędzać na świeżym powietrzu. Budząca się do życia natura skłoni nas do pomyślenia o naszym ogrodzie. Jak wiadomo, w każdej dziedzinie panują różne trendy, również w branży ogrodowej, dlatego koniecznie zobacz, co będzie modne w tym sezonie!

Skomponowany własny zestaw

Każdy z nas chciałby stworzyć swoje miejsce, w którym będzie się mógł zrelaksować oraz odpocząć od codziennych obowiązków. Stworzenie swojego wymarzonego kącika na świeżym powietrzu jest do tego idealnym rozwiązaniem. Nawet jeżeli posiadamy mały balkon, taras czy też ogromny ogród, mamy wiele możliwości na urządzenie takiego miejsca. Warto pomyśleć o komplecie mebli ogrodowych, które będziemy mogli dobrać według swoich upodobań, tak aby pasował do naszej kompozycji. Jeśli szukamy czegoś eleganckiego, dostępnego w różnych kolorach warto zwrócić uwagę na krzesło VARMING.

Jasne i naturalne kolory

Kolory, które królują od dłuższego czasu w ogrodzie, będą modne również w 2017 roku.  Meble ogrodowe w jasnych i naturalnych odcieniach idealnie wkomponują się w nasz ogród, balkon czy taras. Wraz z zielenią, którą dostarczy nam natura, z pewnością stworzą zgrany duet.

Klasyczna biel

Biel pasuje do wszystkiego, dlaczego nie wykorzystać jej również w ogrodzie? Ten kolor sprawi, że ogród stanie się zarówno elegancki, jak i nowoczesny. Szukasz dodatków w tym odcieniu? Biały zestaw mebli ogrodowych na pewno ci się spodoba!

Oświetlenie  ogrodowe

Chcesz, aby Twój ogród, taras czy balkon był bardziej klimatyczny? Z pomocą przychodzi  oświetlenie ogrodowe. bez wątpienia zachwycisz swoich znajomych podczas spotkań w letnie wieczory. Wybór jest ogromny, zaczynając od bardzo modnych latarni ogrodowych, które oświetlane są przez świece, a kończąc na lampach solarnych. Oświetlenie ogrodowe umożliwi ci również korzystanie z ogrodu po zmroku.

Rośliny

Rośliny stały się popularne nie tylko we wnętrzach, ale też na balkonie czy tarasie. Jeżeli chcesz sprawić, żeby wyglądały jeszcze lepiej, świetnie nadadzą się do tego ozdobne, kolorowe lub wiszące doniczki, a także stojaki na kwiaty.

Autor: Dawid Brandebura