Data modyfikacji:

Czarno-białe akcesoria do łazienki - przegląd gadżetów

Dbasz o detale, a wszystkie elementy wyposażenia wnętrza w Twoim domu muszą do siebie pasować? Jeśli tak, to ten artykuł na pewno Cię zainteresuje. Przygotowaliśmy mały przegląd stylowych, czarno-białych akcesoriów do łazienki.

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij  w jego nazwę pod zdjęciem aby porównać ceny i kupić go taniej w Internecie.

Masz dosyć różnokolorowych butelek z kosmetykami rozłożonych przy lustrze czy na wannie? Możesz przelać je do jednakowych butelek lub skorzystać z takiego pojemnika na akcesoria łazienkowe.

Taki minimalistyczny zestaw akcesoriów prawdopodobnie będzie lepiej wyglądał w łazience, niż niedopasowane siebie mydelniczki i kubki. Tutaj urzekła nas również czcionka przypominająca druk w maszynie do pisania.

1. Kosz na pranie (lewy górny róg), 69 zł 2. Kosz na pranie (prawy górny róg), 69 zł 3. Kosz na pranie (lewy dolny róg), 42 zł 4. Kosz na pranie (prawy dolny róg), 69 zł

Koniec z dyktaturą nudnych, wiklinowych koszy na pranie ;) Nasza propozycja to czarno-białe kosze z napisami lub wzorami, które stanowić będą ciekawy element wyposażenia wnętrza. Tego typu kosze dostępne są w różnych wzorach i pojemnościach.

Aranżacja łazienki na wesoło? Czemu nie! Zasłona prysznicowa również może być ciekawym elementem dekoracyjnym. Zamiast kolorowych zasłon w kiczowate, ograne motywy postaw na coś ciekawszego, na przykład na... zebrę ;)

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz