Data modyfikacji:

Młotek w kształcie nosorożca od iThinking - designerski hit wiosny

Nie macie pomysłu na prezent na Dzień Ojca, a może szukacie prezentu urodzinowego dla brata czy przyjaciółki, która uwielbia remonty i crafting? Młotki w kształcie nosorożców od iThinking są prawdziwym prezentowym hitem tej wiosny. Dowiedzie się o nich czegoś więcej z poniższego artykułu.

Kupienie prezentu dla mężczyzny zawsze stanowi wyzwanie. Niektóre rzeczy są zbyt banalne, inne wydają się przesadzone. Dlatego, gdy tylko jakiś interesujący gadżet pojawia się na rynku, z ciekawością obserwuję jego potencjał. Projektanci z iThinking stworzyli coś niezwykłego – kombinację ładnego desingu z typowo męską, praktyczną funkcją. W dodatku taki prezent będzie również świetnym pomysłem dla każdej praktycznej kobiety, która lubi i świetnie sobie radzi we wszelkich domowych pracach naprawczych czy po prostu ma do tego smykałkę.

Stylowe i przydatne

Każdy wie, jak istotne jest posiadanie w domu odpowiednich narzędzi, które przyjdą nam z pomocą w razie jakichkolwiek awarii. Młotek jest niewątpliwie jednym z nich i choć mogłoby się to wydawać niemożliwe, okazuje się, że tak prozaiczny przedmiot można przekształcić w prawdziwie designerską ozdobę. Młotek w kształcie nosorożca od iThinking jest tego świetnym przykładem. W dodatku dzięki dokładnie przemyślanej budowie na pierwszy rzut oka wcale nie wygląda na młotek, a jak interesująca ozdoba biurka.

Do wyboru do koloru

IThinking Rhino posiada kilka różnych opcji kolorystycznych a jego główka w kształcie nosorożca świetnie sprawdzi się  jako narzędzie  np. do przybijania gwoździ. Rączka młotka sprytnie ukryta została wewnątrz korpusu nosorożca, więc dopóki nie ma takiej potrzeby służy on jako wyjątkowa dekoracja szafki czy biurka, która ożywi nieco przestrzeń.

Młotek iThinking Rhino składa się z teleskopowego trzonka, który pozwoli Wam zwiększyć jego długość w zależności od zadań, w których musicie go użyć. Daje to niezwykłą wygodę użytkowania.

Co sądzicie o tym interesujacym gadżecie?;)

Autor: Oliwia Górska