Data modyfikacji:

Najpiękniejsze wielkanocne dekoracje stołu

Wielkie odliczanie do Wielkanocy czas zacząć. Stół jest w tym świątecznym okresie wizytówką domu. Warto zadbać więc o ciepłą, domową i przede wszystkim wiosenną atmosferę. Oto kilka inspiracji na wygląda wielkanocnego stołu.

Święta spędzamy głównie przy stole. Zwykle stanowi on centralne miejsce wokół zbierają się wszyscy domownicy. Warto zadbać więc o wyjątkową atmosferę. Jak to zrobić? Pomocne będą na pewno eleganckie nakrycia stołu, wielkanocne dodatki i wiosenne akcenty, które obok pisanej i świeżych kwiatów pomogą Wam stworzyć idealną, wielkanocną aranżację.

Jeżeli nie macie pomysłów na tegoroczny wystrój wielkanocnego stołu, zajrzyjcie do poniższych pomysłów. Odwiedźcie także serwis Zrobione Ręcznie i przeczytajcie, jak udekorować stół na Wielkanoc?

Świeże kwiaty

Nic tak nie wprowadza wiosennego nastroju, jak świeże kwiaty. Im bardziej kolorowe, tym lepiej.

Zieleń w różnych odcieniach

Zielone szkło, zielone świece, brąz drewna  i piękne kwiaty. Brzmi, jak przepis na wspaniałą wielkanocną aranżację.

Biało i klasycznie

Styl vintage świetnie sprawdza się również na Wielkanoc. Stokrotki, białe świeczniki, biała porcelana i kremowe serwetki w towarzystwie odrobiny wiosennej zieleni. Jak Wam się podoba?

Delikatnie i różowe

Słodkie, różowe piwonie pięknie prezentują się w towarzystwie bieli i złota. Ten eteryczny styl pasuje do Wielkanocy idealnie.

Słonecznie!

Żółte dodatki pozwolą Wam wprowadzić do Waszego domu odrobinę słońca, nawet w pochmurny dzień. Pachnące żonkile to esencja wiosny!

Autor: Oliwia Górska