Data modyfikacji:

Prezent na Dzień Dziadka

Przed nami Dzień Dziadka – spośród szerokiej oferty prezentów chcemy wybrać ten, który symbolicznie wręczymy dziadkowi, jako znak naszej wdzięczności i pamięci. Jaki upominek będzie najlepszy? Przedstawiamy kilka pomysłów.

Drobny prezent to doskonała okazja, aby spotkać się i spędzić czas z dziadkiem. Nasz upominek będzie idealnym dodatkiem do wspólnej rozmowy lub wyjścia do teatru lub na spacer.

Muzyczna niespodzianka

Jeśli nasz dziadek uwielbia słuchać muzyki, być może w młodości grał na jakimś instrumencie lub był wielkim fanem któregoś z zespołów prezent muzyczny będzie w 100% trafiony. Możemy podarować dziadkowi gramofon, odtwarzacz płyt CD lub przenośne małe radio, aby mógł słuchać radia w każdej chwili. Oryginalnym pomysłem będzie płyta gramofonowa z… czekolady!

Na grafice: 1. Gramofon Hyundai, 351 zł; 2. Płyta gramofonowa Rock, 49,50 zł, 3. Mini radio Lexon, 248 zł

Zegarek elektroniczny

Bardzo przydatny gadżet zarówno do sypialni, jak i salonu lub kuchni. Na wyświetlaczu zobaczymy duże i wyraźne liczby, możemy ustawić alarm lub posłuchać radia. Dziadek z pewnością ucieszy się z praktycznego prezentu.

Na dobre zdrowie

Jeśli dziadek narzeka na bóle karku lub uczucie zimna doskonałym prezentem będzie masażer lub ciepły koc elektroniczny. Szczególnie zimą dziadkowie odczuwają niskie temperatury o wiele silniej, dlatego prezent w postaci np. podgrzewanych butów pobudzi krążenie i pomoże przetrwać zimę.

Szeroki wybór prezentów na Dzień Dziadka znajdziesz TUTAJ.

Autor: Kasia