Data modyfikacji:

Prezenty na Dzień Ojca - nasza podpowiedź

Zbliża się 23 czerwca - czas pomyśleć o upominkach z okazji Dnia Ojca. Choć w sklepach z wyposażeniem wnętrz dużo łatwiej można znaleźć odpowiedni prezent dla mamy, spróbuj znaleźć ciekawy gadżet, który w funkcjonalny sposób uzupełni męską przestrzeń. Podpowiadamy wnętrzarskie upominki, które możesz wręczyć z okazji Dnia Ojca

Autor: Anna F.

Z okazji Dnia Ojca - kubek termiczny

Kubek termiczny to najlepszy prezent dla aktywnego Taty, który w ciągłym biegu nie zdąża nawet wypić swojej ulubionej czarnej kawy. W zależności od gustu i budżetu możesz wybrać kubek o eleganckim lub bardziej sportowym designie. Ceny dobrej jakości kubków wahają się od kilkudziesiąt do ok. 300 złotych.

Organizer na dokumenty prezentem na Dzień Ojca

Biurkowy organizer na dokumenty to dobry upominek dla ojca, który sporo pracuje w domu. Stylowy, dopasowany do wystroju gabinetu organizer pomoże mu zrobić porządek z dokumentami, których stosy w nieładzie leżą na biurku. Za porządny, elegancki organizer z szufladkami zapłacisz kilkadziesiąt złotych.

Zestaw do wina dla taty

Porządny zestaw do podawania wina powinien się znaleźć w każdym domu, szczególnie, jeśli Twój Tata jest miłośnikiem tego trunku. Na tym prezencie nie warto oszczędzać, więc jeśli Twój budżet jest ograniczony, kup raczej mniejszy zestaw niż taki gorszej jakości. Niezbędne elementy to niezawodny korkociąg, korek i nalewak ze stali nierdzewnej, termometr, przecinak do folii i obręcz na szyjkę.

Zestaw szklanek do whisky na Dzień Ojca

To propozycja dla zwolenników mocniejszych trunków. Whisky nie wypada podawać w zwykłych wysokich szklankach, a tym bardziej kieliszkach - jeśli Twój Tata jest początkującym smakoszem szkockiej, sprezentuj mu elegancki zestaw szklanek z karafką. Jest to wydatek rzędu ok. 200 złotych.

Hotel masujący pomysłem na prezent na Dzień Ojca

Jeśli dysponujesz większym budżetem, fotel masujący bez wątpienia jest dobrym wyborem - niezależnie od tego, czy Twój Tata prowadzi spokojny, czy aktywny tryb życia, z pewnością przyda mu się trochę relaksu. Wygodny fotel wysokiej jakości to koszt około 1000 złotych.

Autor: Cieplik