Data publikacji:

Użytkownicy Ceneo remontują pokój dzieciom. Przyłącz się do akcji!

Kinga ma 11 lat, Agata – 8. Siostry są bardzo ze sobą związane. Obie lubią muzykę, taniec, zajęcia plastyczne oraz zwierzęta – opiekują się dwoma kotami, psem i papużką. Nie mają jednak za wielu powodów do codziennej radości, bo sytuacja finansowa ich rodziny jest bardzo trudna. Wychowuje je samotnie mama, a pieniądze, które ma co miesiąc do dyspozycji, nie starczają nawet na podstawowe potrzeby. Rodzina mieszka w starym, zniszczonym domu w małej wiosce pod Wodzisławiem Śląskim. Kinga i Agata nie mają osobnych pokoi, a miejsce , w którym śpią, odrabiają lekcje i spędzają wolny czas bardzo odbiega od dziecięcych marzeń o własnym, kolorowym kącie.

Pokój dziewczynek przed metamorfozą

Niedawno jednak do dziewczynek uśmiechnął się los – dzięki użytkownikom serwisu Ceneo.pl Kinga i Agata mogą mieć własne, piękne pokoje. Wystarczy, że przekażecie na ten cel CeneoPunkty zebrane w ramach programu lojalnościowego Klub Łowców Nagród. Symboliczne cegiełki kosztują od 50 do 500 punktów. Na remont potrzebujemy w sumie 50 tysięcy CeneoPunktów. Zatem – do dzieła!

Akcja rusza dziś – 21 listopada. Mamy niecały miesiąc na to, żeby Kinga i Agata Marysia 2015 rok rozpoczęły w nowym otoczeniu. Środki finansowe na wymianę podłogi i grzejników, wstawienie nowych szczelnych okien i drzwi, odgrzybienie i pomalowanie ścian, montaż nowego oświetlenia, zakup tapczaników, biurek i półeczek na książki i zabawki, zostaną przekazane pod koniec grudnia. Remont rozpocznie się zaraz po Nowym Roku i potrwa ok. 2 tygodnie.

Jak możesz pomóc?

Jeśli jesteś już członkiem Klubu Łówców Nagród wystarczy, że po zalogowaniu się w serwisie odnajdziesz w katalogu nagród cegiełkę o wybranej przez Ciebie wartości. To naprawdę niewiele kosztuje – nie przekazujesz pieniędzy, tylko wirtualne punkty z Twojego konta. Przekaż Punkty klikając TUTAJ

Nie masz jeszcze konta w serwisie Ceneo.pl? Założenie go potrwa minutę. Już na starcie dostajesz 40 punktów. Do najmniejszej cegiełki brakuje zatem tylko 10 punktów. Możesz je zdobyć np. wystawiając opinie o produktach i sklepach lub robiąc zakupy przez Koszyk Ceneo. Załóż konto TUTAJ

Akcja jest realizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem Piękne Anioły, które od 1,5 roku remontuje pokoje najbardziej potrzebujących dzieci. Dzięki działalności Aniołów nowe pokoje mają dzieci z 20 rodzin w całej Polsce. Zobacz poprzednie projekty.

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz