Data modyfikacji:

Wnętrzarskie prezenty na Dzień Ojca

Dużymi krokami zbliża się święto wszystkich ojców. Już za kilka dni, 23 czerwca będziemy mogli podziękować naszym tatom za ich codzienny wkład w nasze życie i wychowanie. Z tej okazji mamy dla Was kilka pomysłów na wnętrzarskie prezenty na Dzień Ojca. Wybierzesz coś dla swojego taty z okazji Dnia Ojca?

prezent na dzień ojca

Kupowanie prezentów jest dla wielu osób bardzo trudną i niewdzięczną czynnością. Wydawać by się mogło, że dobra znajomość z osobą obdarowywaną pomoże nam w podjęciu decyzji, a to niestety nie działa w ten sposób. Dla nas największym problemem było wybranie drobiazgu dla taty: to nie, a to jest ciekawe, ale chyba nie na tę okazję. Dlatego przychodzimy Wam z pomocą i podsuwamy kilka pomysłów na wnętrzarskie prezenty na Dzień Ojca. Może któryś z nich jest tym, czego właśnie szukacie.

Dekoracje do gabinetu lub warsztatu taty

Każdy mężczyzna, również Twój tata, ma zapewne swoje ulubione miejsce w domu lub jego sąsiedztwie, będące jego prywatnym azylem. Zapewne oddaje się w nim swojej pasji. Podaruj mu jakiś ciekawy gadżet dekoracyjny, który będzie korespondował z jego zainteresowaniami, a jednocześnie uzupełni wystrój wnętrz. Dla miłośników prac warsztatowych i motoryzacji polecamy plakaty na blasze z kultowymi grafikami.

Zestawy dla pasjonatów - prezentem na Dzień Ojca

Skoro już jesteśmy przy pasjach, to warto wspomnieć o gotowych zestawach przygotowanych z myślą o potrzebach określonych grup. Znawca dobrych trunków może ucieszyć się z eleganckiego kompletu do wina, natomiast Pan Złota Rączka będzie usatysfakcjonowany, gdy na jego zaplecze trafi skrzynka z przydatnymi w pracy narzędziami. Wnętrzarskich zestawów jest znacznie więcej. Pomyśl o zainteresowaniach swojego taty, a na pewno trafisz w prezentową dziesiątkę.

Gadżety wnętrzarskie dla gadżeciarzy - prezent na Dzień Ojca

Wielu mężczyzn bez wahania można określić mianem gadżeciarzy. Po prostu kochają ciekawe i pomysłowe zabawki. Jeżeli Twój ojciec należy do tego grona, to radzimy zajrzeć do sklepów specjalizujących się w tego typu asortymencie. Nietypowy budzik (np. uciekający budzik czy zegarek snajpera), praktyczny brelok i wiele, wiele innych - niewątpliwie masz w czym wybierać. Kilka inspiracji znajdziesz również na zaprzyjaźnionym blogu: TU, TU, TU i TU.

Prezent z okazji Dnia Ojca, czyli prezent dla miłośnika kawy lub herbaty

Twój tata lubi uraczyć się filiżanką dobrze zaparzonej kawy lub herbaty? Stylowe akcesoria do przygotowywania i spożywania naparu będą świetnym wyborem na prezent z okazji Dnia Ojca. Elegancka kawiarka lub ciekawa zaparzaczka jest praktyczna i świetnie się prezentuje. Innym wariantem będzie jego własny kubek.

Autor: Cieplik