Data modyfikacji:

Wybieramy miniaturowy grill

Sezon grillowy trwa w najlepsze, więc jeśli jeszcze nie masz swojego gadżetu z rusztem, najwyższy czas go kupić. Takie potrawy smakują najlepiej na świeżym powietrzu i w pięknych okolicznościach przyrody, więc warto kupić miniaturowy grill, który można zabrać ze sobą w podróż. Grill My Choice

Okrągły, miniaturowy grill węglowy o średnicy zaledwie 38 centymetrów z łatwością zmieści się nawet na niewielkim balkonie i można zabrać go ze sobą w plener. Model ma drewniane uchwyty i regulację wentylacji, a pokrywa zapobiega utracie wody przez skwierczące na ruszcie potrawy. Niewątpliwym atutem tej serii jest również bogata kolorystyka – poza limonką mamy do wyboru między innymi błękit, czerwień i róż.

Sagaform Mini Grill

Miniaturowy grill Sagaform powstał z myślą o grillowaniu na świeżym powietrzu. W zestawie znalazła się torba termiczna z uchwytem, która ułatwia jego przenoszenie i chroni jedzenie przed utratą ciepła, lub, jeśli chcemy nosić w niej napoje, przed nadmiernym przegrzaniem. Sam grill ma 32 cm średnicy 20 cm wysokości, rozkładane nóżki oraz pokrywę. Do przygotowania potraw potrzebny będzie węgiel.

Grill King Camp

King Camp to klasyczny miniaturowy grill, idealny dla campingowych tradycjonalistów. Model ma dwa ruszty z wygodną rączką do ich podnoszenia oraz drewniane uchwyty ułatwiające przenoszenie. Miniaturowy grill mierzy 36 cm długości, 26,5 cm wysokości i 26 cm głębokości.

Big Green Egg

Ten model nazwać można Roll Roycem wśród grilli – kosztujące ponad 2 tysiące złotych urządzenie zostało wykonane na bazie japońskiej ceramiki, a po zamknięciu pokrywy potrawy mogą być nie tyko smażone, ale również gotowane, przy zachowaniu odpowiedniego poziomu wilgotności. Miniaturowy grill w kształcie jaja mierzy 24 cm średnicy i 38 cm wysokości oraz waży 14 kilogramów.

Autor: Kasia Szulik