Aranżacja wnętrz. Pomysły na nowoczesny wystrój

korytarz

Korytarz w stylu loft – jak urządzić korytarz w stylu loft?

Fascynacja wnętrzami loftowym w naszym kraju rośnie z roku na rok. Z artykułu dowiesz się, jak urządzić w domu korytarz w stylu loft, poznasz też ogólną charakterystykę tego typu aranżacji.
jadalnia

Jadalnia w stylu nowojorskim – jak urządzić jadalnię w stylu nowojorskim?

Nowy Jork to miasto, w którym przecinają się setki różnych kultur z całego świata, a tradycja łączy się z ultranowoczesnością. Eklektyzm miasta odzwierciedlają cieszące się popularnością aranżacje wnętrz mieszkalnych. Dowiedz się, jak urządzić jadalnię w stylu nowojorskim.
jadalnia

Jadalnia w stylu loftowym – jak urządzić jadalnię w stylu loftowym?

Wnętrza loftowe cieszą się w ostatnich latach sporym powodzeniem. Większości z nas nie stać jednak na mieszkanie w prawdziwym postindustrialnym studiu, ale klimat takiego miejsca możemy bez problemu przenieść nawet do zwykłego bloku. Podpowiadamy, jak urządzić jadalnię w stylu loftowym.
wodospad

Wodospad w domu - czy to możliwe?

Sztuczny wodospad w domu to hit w branży aranżacji wnętrz. Poza efektownym wyglądem ściana wodospad w domu zapewnia również relaksującą atmosferę. Kto nie chciałby słyszeć uspokajającego szumu strumyka, siedząc we własnym fotelu lub odpoczywając na kanapie? Jak stworzyć wodospad do domu? Czy to rozwiązane zarezerwowane tylko i wyłącznie dla firm? Podpowiadamy.
gabinet

Gabinet w stylu angielskim – jak urządzić gabinet w stylu angielskim?

Gabinet to miejsce codziennej wielogodzinnej pracy, w którym czasami przyjmujemy klientów lub gości. Pomieszczenie powinno być więc nie tylko komfortowe, ale również eleganckie. W poszukiwaniu idealnej aranżacji wiele osób udaje się po inspiracje z Wysp Brytyjskich, dlatego radzimy, jak urządzić gabinet w stylu angielskim
Zamiokulkas

Zamiokulkas - pielęgnacja, jaka ziemia, kwitnienie, rodzaje

Zamiokulkas zamiolistny, zamia, a właściwie zamioculcas zamiifolia jest rośliną dość powszechnie uprawianą w doniczkach jako ozdoba. W naturalnym środowisku występuje w Afryce, Tanzanii oraz na Zanzibarze. W uprawie roślina nie jest wymagająca. Dzięki właściwej pielęgnacji zamiokulkas daje efektowne pierzastostozłożone grube i błyszczące liście wyrastające z podziemnego kłącza. Przekonaj się, jakie są rodzaje zamiokulkasa, jak o niego dbać i w jaki sposób przebiega kwitnienie.
rośliny

Maj w ogrodzie - kalendarz ogrodnika

Każdy posiadacz ogrodu wie, że na dobrą sprawę prace z nim związane trwają przez cały rok. Najbardziej intensywne mają jednak miejsce w czasie wiosennych i letnich miesięcy. Również maj w ogrodzie jest czasem bardzo intensywnym. Jest to bowiem czas pełnego rozkwitu wiosny, a co za tym idzie, to dobry moment na sadzenie oraz pielęgnowanie roślin. Sprawdźmy więc, jak dbać o ogród w maju. O czym powinniśmy pamiętać i jakie czynności zaplanować, by roślinność w ogrodzie rozwijała się tak, jak tego oczekujemy.
pokój

Salon w stylu scandi boho – jak urządzić salon w stylu scandi boho?

Łączenie ze sobą kilku różnych styli, zarówno w modzie, jak i urządzaniu wnętrz, staje się coraz popularniejsze i ma wielu zwolenników. Idealnym połączeniem jest też scandi boho. W dzisiejszym poradniku podpowiadamy, jak urządzić salon w stylu scandi boho. Zapraszamy do lektury po garść inspiracji.
drzwi

Oświetlenie korytarza w domu – jak oświetlić korytarz w domu?

Korytarz to nierzadko pierwsze miejsce w domu, do którego wchodzimy. Musi być zatem odpowiednio oświetlone. Jakie oświetlenie korytarza w domu wybrać? Jakie rodzaje lamp sprawdzą się tam najlepiej? Zapraszamy do poniższego poradnika po garść praktycznych inspiracji i porad.
sofa

Meble w stylu prowansalskim – jakie meble w stylu prowansalskim wybrać?

Styl prowansalski ma wielu fanów! Chcesz urządzić wnętrze w takim klimacie? Musisz więc dokładnie przemyśleć, jakie meble w stylu prowansalskim wybrać. Nasz poniższy poradnik z pewnością ułatwi ci to zadanie. Zapraszamy do lektury!
łazienka

Łazienka w stylu industrialnym – jak urządzić łazienkę w stylu industrialnym?

Marzy ci się łazienka w stylu industrialnym? Sprawdź, jak ją urządzić. W poniższym poradniku podpowiadamy, jakie meble i dodatki dobrać, aby stworzyć surową klimatyczną przestrzeń. Zapraszamy!
salon

Dom w stylu angielskim – inspiracje. Jak urządzić dom w stylu angielskim?

Ponadczasowy, pełen elegancji, idealnie do siebie pasujących elementów i sprawiający wrażenie szalenie przytulnego – właśnie taki jest dom w stylu angielskim. Zatem jak go urządzić? Jakie meble i dodatki wybrać? Zapraszamy do poniższego poradnika po garść inspiracji.

Aranżacje kuchni, salonu, łazienki i tarasu