Data publikacji:

Jakie narzędzia w Black Friday warto kupić?

Już niedługo sklepy stacjonarne i internetowe zaproponują swoim klientom obniżki cen, na które wielu konsumentów czeka przez cały rok. Tak, Czarny Piątek nadchodzi wielkimi krokami – w tym roku święto zakupów wypada 24 listopada. Jesteś właścicielem przydomowego warsztatu? A może majsterkowanie to twoja pasja? Sprawdź, jakie narzędzia warto kupić w Black Friday!

narzędzia

Dlaczego warto kupić narzędzia warsztatowe podczas Black Friday?

Jeśli od dłuższego czasu chodził za tobą zakup wiertarki czy nowego zestawu śrubokrętów, to zbliżający się wielkimi krokami Czarny Piątek to doskonała okazja, aby wreszcie je sobie zafundować! Dlaczego warto kupić narzędzia podczas Black Friday? Przede wszystkim ze względu na atrakcyjne obniżki cen. W zależności od sklepu mogą wynosić one od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu procent.

Na tym jednak nie koniec! Wiele sklepów oferuje nie tylko rabaty, ale także okazje, które są rzadko dostępne w regularnej sprzedaży. Mowa, oczywiście, o takich promocjach jak 2+1, kiedy trzeci produkt otrzymujesz za darmo czy możliwości zakupu kolejnego narzędzia tylko za jeden grosz. Warto mieć na oku ofertę interesujących cię marek, aby nie przegapić 24 listopada najlepszych okazji.

Przeczytaj także: Black Friday 2024: jakie meble i dodatki?

Elektronarzędzia w niższych cenach w Black Friday

Atrakcyjne obniżki, które już wkrótce będzie można upolować w sklepach internetowych i stacjonarnych, to świetna okazja, aby zafundować sobie droższe akcesoria i sprzęty do warsztatu, na które do tej pory nie pozwalał ograniczony budżet. Co powiesz na elektronarzędzia warsztatowe?

Wiertarki

Podstawowe urządzenia w każdej skrzynce narzędziowej, a nawet w każdym domu. Nie masz jeszcze wybranego modelu u siebie? W takim razie to właśnie to narzędzie warto kupić podczas Black Friday!

Wkrętarki

Elektronarzędzia akumulatorowe lub stacjonarne sprawdzą się doskonale podczas wkręcania i wykręcania śrub czy wkrętów. W domowych warunkach mogą także posłużyć jako wkrętarka.

Wiertarko–wkrętarki

Czyli urządzenia, których kompaktowe rozmiary mogą mylić, bo mają w sobie ogromną moc i dają mnóstwo możliwości. Z ich pomocą możesz wiercić w różnych materiałach oraz wkręcać i wykręcać śruby. Sprzęt łączy w sobie zalety wiertarki i wkrętarki, które z pewnością sprawdzą się podczas domowego majsterkowania.

Jeśli należysz do grona zaawansowanych majsterkowiczów, to nie musisz ograniczać się wyłącznie do wiertarki, wkrętarki lub wiertarko-wkrętarki. Co powiesz na niezawodną i precyzyjną frezarkę albo piłę elektryczną, która jest sprzętem do zadań specjalnych? Wybór narzędzi Black Friday jest naprawdę ogromny!

A może narzędzia ręczne i pomiarowe?

Narzędzia ręczne to podstawa w każdej skrzynce. Które z nich warto zafundować sobie podczas Black Friday? Zdecydowanie polecamy zakup:

  • śrubokrętów,
  • piły ręcznej,
  • młotka,
  • kluczy (najlepiej w zestawie).

Dzięki nim bez problemu poradzisz sobie ze wbiciem gwoździ, przykręceniem śruby, a nawet naprawy kolanka w zlewie.

Narzędzia pomiarowe to praktyczne akcesoria w domowym warsztacie, dzięki którym możesz łatwo i szybko zmierzyć określony wymiar. Planujesz montaż framugi, która musi być zainstalowana idealnie prosto? A może chcesz zawiesić obraz? W takim razie strzałem w dziesiątkę będą klasyczne poziomice.

Zestawy narzędzi w Black Friday

Czarny Piątek to doskonały moment, aby od zera stworzyć domową skrzynkę z przyrządami, która okaże się pomocna podczas podstawowych prac. Zestaw narzędzi kupisz w Black Friday o wiele taniej niż regularnie, dzięki czemu zafundujesz sobie komplet niezbędnych sprzętów bez nadwyrężania domowego budżetu. Pamiętaj, aby wybrać lepsze jakościowo produkty, które posłużą ci przez lata.

Katarzyna Wendzonka
Katarzyna Wendzonka

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Miłośniczka kawy, dobrych seriali, thrillerów i pisania. Największą przyjemność sprawia jej tworzenie tekstów na temat mody, pielęgnacji, jedzenia oraz wszystkiego, co związane z marketingiem internetowym.