Data modyfikacji:

Promocja Black Friday na sprzęt do domu

Lista rzeczy, które musisz wymienić w swoim domu ciągle się wydłuża? Spokojnie – zbliża się Black Friday 2024, w trakcie którego wszystko, czego potrzebujesz, kupisz w o wiele lepszych cenach. I to bez wychodzenia w domu! Zobacz, co kupić do domu podczas Czarnego Piątku 2024.

black friday 2019 kuchnia

Black Friday 2024 w twoim domu

Ogromne wyprzedaże podczas Black Friday poprzedzające okres świąteczny przybyły do Europy ze Stanów Zjednoczonych. Amerykanie od lat korzystają z dobrodziejstw, które niesie ze sobą Czarny Piątek – pierwszy piątek przypadający po Święcie Dziękczynienia.

Poza kolosalnymi obniżkami cen wiele sklepów oferuje wtedy dłuższe godziny otwarcia, a nawet umożliwia klientom nocne zakupy. Szacuje się, że w ciągu tego jednego dnia na zakupy wybiera się około 100 milionów Amerykanów!

Black Friday w Polsce obchodzony jest od stosunkowo niedawna. Dopiero kilka lat temu w polskich sklepach pojawiły się promocje na Black Friday i jak nietrudno się domyślić – szybko zyskały ogromną popularność. To doskonała okazja na to, by kupić coś, o czym marzyłeś od dawna, ale i na to, by w okazyjnej cenie skompletować bożonarodzeniowe prezenty.

Black Friday 2024 – zakupy w Internecie

Każdy, kto choć raz wybrał się do centrum handlowego w okresie wyprzedaży, wie, że zakupy w tłumie ludzi nie należą do najprzyjemniejszych. Na szczęście doskonałe okazje podczas Black Friday czekają na ciebie również w Internecie. Wraz z Ceneo.pl możesz odliczać czas do święta wszystkich łowców okazji, a następnie kupić ulubione produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dlaczego warto zrobić zakupy w Black Friday 2024 przez Internet? Po pierwsze: nie stoisz w kolejkach i nie musisz walczyć o ostatnią sztukę produktu, który cię interesuje. Po drugie: ceny w Internecie niemal zawsze okazują się bardziej korzystne niż w sklepach stacjonarnych, które w cenie produktu zawierają wiele ukrytych kosztów.

Zamiast decydować się na wielogodzinne zakupy w wyczekiwany Czarny Piątek usiądź wygodnie przed komputerem i w kilka chwil kup to, co chodziło ci po głowie od dawna.

Czytaj również: Kiedy przypada Black Friday?

Black Friday 2024: co kupić do domu?

Jakie promocje podczas Black Friday 2024 czekają na ciebie? Zobacz, co warto kupić do domu.

AGD podczas Black Friday 2024

Czarny Piątek do doskonała okazja na zakupy z działów AGD i RTV. Niezależnie, czy potrzebujesz nowego sprzętu kuchennego, czy może jedynie drobnych akcesoriów do utrzymania domu w ładzie – tego dnia kupisz je w znacznie niższych cenach.

Podczas promocji Black Friday 2024 kupisz m.in. roboty kuchenne, lodówki czy blendery.

Jaki sprzęt RTV podczas Black Friday 2024?

W Black Friday 2024 warto postawić na zakup sprzętu RTV. Telewizor 4K to dla ciebie duży wydatek? Nie w trakcie promocji na Black Friday 2024. Na wyprzedażach znajdziesz również oferty głośników czy słuchawek.

Zakupy na Black Friday 2024 w trosce o porządek

W Black Friday 2024 możesz zaopatrzyć się również w urządzenia, które ułatwią ci dbanie o porządek w mieszkaniu. To okazja, by korzystnie nabyć chociażby odkurzacz do domu.

Autorka: Joanna Stanuch