Data modyfikacji:

Serwis obiadowy na świąteczny stół

Piękny serwis obiadowy powinien współgrać z pieczołowicie przyrządzanymi smakołykami na świąteczny stół. Wśród naszych propozycji znalazły się efektowne serwisy w barwie klasycznej bieli lub écru, gładkie lub z dyskretnym dekorem.

Serwis Fala

Serwis obiadowy Fala od marki Ambition utrzymano w eleganckiej i nowoczesnej stylistyce. Zestaw jest przeznaczony dla 6 osób i składa się z 18 talerzy płytkich, głębokich i deserowych.

Serwis Spirit

Serwis obiadowy Spirit marki Villa Italia zgrabnie łączy minimalizm z ponadczasową klasyką. Zestaw dekorowany motywem linii jest sześcioosobowy i zawiera 20 elementów - po 6 talerzy płytkich, głębokich i deserowych, owalnego półmiska oraz salaterki.

Serwis Valentino

12-osobowy serwis obiadowy Valentino podkreśli uroczysty charakter chwil spędzonych przy świątecznym stole. Elementy wykonane ze śnieżnobiałej porcelany wykańcza dyskretny, złoty lub srebrny dekor. W skład zestawu wchodzi 12 talerzy płytkich, głębokich i deserowych, 2 salaterki, 2 owalne półmiski oraz waza z przykrywką i podstawką.

Serwis Bellamy

Serwis Bellamy marki Gerlach to kwintesencja klasycznej elegancji. Zestaw dekorowany wzorem złotej siateczki jest przeznaczony dla 12 osób i zawiera aż 44 elementy, w tym po 12 talerzy płytkich, głębokich oraz deserowych, półmisek okrągły i owalny, salaterkę, rawierkę, sosjerkę, wazę, solniczkę i pieprzniczkę.

Serwis Silver Line

Sześcioosobowy serwis obiadowo-kawowy Silver Line, zgodnie z nazwą, ozdabiają nieregularne, srebrne i czarne linie biegnące wzdłuż okrągłych talerzy. W komplecie znajduje się 30 elementów, czyli po 6 talerzy płytkich, głębokich i deserowych oraz sześć kompletów filiżanek ze spodkami.

Autor: Kasia Szulik