Data modyfikacji:

4 ciekawe sposoby na ozdobę ściany

Zmiana wyglądu ściany może całkowicie zmienić charakter wnętrza! Masz do zagospodarowania pustą przestrzeń? Skorzystaj z naszych porad - pomysłów na to, jak szybko i niewielkim kosztem zmienić wygląd ścian.

FARBA TABLICOWA

Pomalowanie ściany farbą tablicową to prosty, ale efektowny sposób na metamorfozę wnętrza. Takie rozwiązanie najczęściej stosuje się w kuchni lub w pokojach dziecięcych.

fot. apartamenttherapy.com

NAKLEJKA LUB SZABLON

Potraktuj ścianę jak płótno! Możesz sam namalować wzór lub wyciąć szablon, albo skorzystać z gotowych rozwiązań. Kupując naklejki warto wybierać takie, które da się potem bez problemu zdjąć i przykleić ponownie. Ściana, na której przyklejasz ozdobę powinna być wygładzona i świeżo pomalowana.

OZDOBA Z TAŚMY WASHI

Ozdoby z papierowej taśmy washi stają się coraz bardziej popularne! Korzystają z nich nie tylko miłośnicy scrapbookingu. Taka taśmą możemy wykleić na ścianie wybrany wzór. Przy przyklejaniu bardzo ważna jest precyzja!

fot. Brit.co, taśmy washi dostępne tutaj: srebrna taśma, 8 zł; taśma w kropki 9 zł 

 OZDOBA Z FOTOGRAFII

Fotografie zrobione aparatem Polaroid wyjątkowo dobrze wyglądają na ścianie. Wystarczy ułożyć zdjęcia  w wymyślony przez siebie wzór.  Wszystkie fotografie są tego samego kształtu, a białe ramki zdjęcia wyglądają jak passe-partout. Robienie zdjęć potrzebnych do ozdoby ściany na pewno okaże się frajdą!

fot. Myfarmhouse.tumblr.com, aparaty dostępne tutaj: Fuji Instax Mini Biały, 367 zł, Fuji Instax Mini Niebieski, 311 zł 

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz