Data modyfikacji:

4 najciekawsze gadżety pod prysznic

Po ciężkim dniu w pracy czy szkole nic tak nie odpręża jak kąpiel w wannie czy szybki, orzeźwiający prysznic. Żeby czas spędzony w łazience nie był nudny warto poszukać gadżetów, które uprzyjemnią tę chwilę i będą czymś nowym w codziennych kąpielach. Najciekawsze propozycje znajdziecie poniżej.

Radio pod prysznic

Radio pod prysznic Adler AD 1133. Kto nie lubi śpiewać pod prysznicem? Teraz nawet podczas kąpieli możesz posłuchać swojej ulubionej stacji i śpiewać razem z artystami. Radio jest w pełni wodoodporne, posiada haczyk, który ułatwi zawieszenie pod prysznicem. To niespotykany prezent, który z pewnością zaskoczy każdego obdarowanego.

Głośnik bluetooth pod prysznic

Kolejnym genialnym gadżetem jest wodoodporny, przenośny głośnik STI LTD. Masz swoją ulubioną playlistę i chciałbyś jej posłuchać i odprężyć się pod prysznicem? Nic bardziej prostszego. To genialne urządzenie pozwala włączyć muzykę w pokoju obok, a słyszeć ją podczas kąpieli.  Dodatkowo po podłączeniu urządzenia do telefonu można także odbierać połączenia. Ze względu na silikonowe wykonanie głośnik można przyczepić do jakiejkolwiek powierzchni w łazience.

Klepsydra pod prysznic

Chcesz być ekologiczny i oszczędzać wodę, ale nie wiesz jak skrócić czas swojej kąpieli? Mamy na to sposób. Ta sprytna klepsydra pozwoli zaoszczędzić wodę i tym samym pieniądze na rachunki. Odlicza ona 5 min kąpieli, więc gdy piasek przestanie  się przesypywać zakręć wodę. Jeśli skrócisz czas swojego prysznica z 10 min na 5 min zaoszczędzisz około 350 l tygodniowo. Prosty gadżet, a pozwoli oszczędzić wodę i środowisko.

Wodoodporny notatnik

Wodoodporny notatnik to idealny pomysł dla wszystkich, którym najciekawsze pomysły przychodzą w najmniej oczekiwanym momencie. Teraz podczas kąpieli można zapisać swoje pomysły, plany czy zakupy do zrobienia. Będzie pewność, że po wyjściu spod prysznica nic nie wyleci z głowy! To dobra opcja dla wszystkich zapominalskich i nie tylko.

Znacie jeszcze jakieś inne użyteczne gadżety pod prysznic?

Autor: Oliwia Górska