Data modyfikacji:

Dekoracje walentynkowe: inspiracje

Odkąd Walentynki na dobre weszły do naszego kalendarza chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy. Jednak wcale nie oznacza to wyszukanych prezentów, a pamięć o ukochanej osobie. Ciekawe dekoracje w domu z pewnością zrobią pozytywne wrażenie i będą okazją do spędzenia razem cudownego czasu. Przedstawiamy kilka inspiracji na walentynkowe dekoracje domu.

Na walentynkową randkę we dwoje możemy wykorzystać przestrzeń własnego domu. Jak to zrobić?

Romantyczne śniadanie w Walentynki

W tym roku Walentynki  niestety nie wypadają w weekend, ale można przenieść świętowanie na wcześniejszą niedzielę. A to idealna okazja aby zacząć dzień od specjalnego śniadania, np. w łóżku. Pyszna jajecznica, tosty i kakao będą smakowały wyjątkowo w otoczeniu balonów kształcie serca, wazonika z kwiatami czy „narysowanych” ketchupem serduszkach na kanapkach.

Wspólna kąpiel z okazji Walentynek

Wanna pełna piany, płatki róż, aromantyczne świece i… butelka szampana – to przepis na udaną, zmysłową kąpiel we dwoje. Łatwa w przygotowaniu dekoracja w mgnieniu oka zmieni łazienkową przestrzeń w kąpielowy pokój miłości.

Dekoracje na nocne świętowanie Walentynek

Jeśli nie mamy wanny możemy płatkami róż obsypać łóżko, zapalić świece, zjeść owoce z czekoladowego fondue i spędzić ze sobą romantyczny wieczór. Bez telewizora, jedynie ze zmysłową muzyką w tle. Każdej parze z pewnością należy się i przyda taka noc, kiedy zapomną o całym świecie.

Autor: Kasia