Data modyfikacji:

Pora na piknik! Przegląd przydatnych akcesoriów

Piękna pogoda, pyszne jedzenie i praktyczne akcesoria to wzorcowy przepis na udany piknik. Przedstawiany gadżety, które sprawdzą się podczas weekendowego wypadu w plener.

Koc piknikowy Sagaform

Praktyczny koc piknikowy ma polarowy wierzch oraz gładki spód, który chroni przed chłodem i wilgocią. Po zakończeniu biesiady w plenerze łatwo oczyścisz go z ziemi czy trawy i zwiniesz w rulon zabezpieczany rzepem. Dzięki uchwytowi koc na piknik można łatwo przenosić.

Torba chłodząca

Na piknik często zabieramy sery, napoje lub owoce czy warzywa, które powinny pozostawać w niskiej temperaturze. Jedzenie w pudełkach lub woreczkach można przechować w torbie termicznej. Model marki Skagerak jest lekki i łatwy w przenoszeniu dzięki wygodnej rączce oraz utrzymuje niską temperaturę dzięki wkładom z żelu chłodzącego. Wymiary gadżetu to 21 cm szerokości i 29 cm długości.

Kosz piknikowy

Piknikowy kosz dla 4 osób zamieni zwykłe śniadanie na trawie w elegancką ucztę. W wiklinowym wnętrzu wyłożonym tkaniną w drobną kratkę znalazło się nie tylko miejsce na przekąski, ale też zastawa dla 4 osób, na która składają się sztućce, talerze, scyzoryk z korkociągiem oraz kieliszki. Jedzenie można wyłożyć na dołączonym obrusie, a dłonie wytrzeć w materiałowe serwetki.

Plecak piknikowy

Jeśli nie lubisz nosić kosza w ramionach lub na ramieniu, zamień go na wygodny plecak. Model marki Sagaform również jest przeznaczony dla 4 osób, a poza sztućcami, kieliszkami i talerzami zawiera również deskę do krojenia oraz nóż do sera i warzyw. Duża przegroda na jedzenie oraz mała, przeznaczona na butelkę, mają właściwości termiczne.

Grill piknikowy

Niewielki grill na nóżkach wzbogaci piknik o potrawy z rusztu. Model ma 40 cm wysokości i 37 cm średnicy, ruszt o średnicy 34 cm, popielnik i gumowe klamerki pokrywy. Grill jest stabilny oraz odporny na korozję i wysoką temperaturę, a wlot powietrza umożliwia jej regulację.

*Jeśli chcesz sprawdzić cenę produktu, kliknij w jego zdjęcie

Autor: Kasia Szulik