Data modyfikacji:

Prezent na Dzień Babci

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci – dzień, w którym z wdzięcznością i miłością składamy Babciom najserdeczniejsze życzenia. Z pewnością będzie im jeszcze milej, jeśli obdarujemy je drobnym upominkiem. Podpowiadamy, co może przydać się Babci.

Pamiętajmy, że Babcia nie oczekuje od nas kosztownych prezentów, a pamięci i spędzenia wspólnego czasu. Życzliwy upominek oraz wspólne wyjście na kawę lub do teatru sprawi, że z sentymentem zapamięta ten dzień. Co możemy podarować Babci?

Ciepły koc

Babcie, szczególnie zimą, często uskarżają się na uczucie zimna. Ciepły koc lub materac elektryczny będzie doskonałym prezentem na mroźną pogodę. Ciekawym pomysłem będzie też efektowna narzuta lub poszewki dekoracyjne.

Ramka cyfrowa

Babcie uwielbiają przeglądać zdjęcia zwłaszcza wtedy, gdy nie widują się z wnukami bardzo często. Podarunek w postaci ramki cyfrowej to nie tylko ciekawa forma zapisu wspomnień, ale także komfort oglądania. Taką ramkę Babcia bez problemu zabierze ze sobą, aby pokazać szybko rosnące wnuczki sąsiadce.

Elektroniczni pomocnicy

Jeśli wiemy, że Babcia ma jakieś hobby nie zawahajmy się podarować prezentu, który będzie z nim połączony. Jeśli uwielbia szyć idealnym prezentem może być maszyna do szycia, dla kucharki spełnieniem marzeń będzie blender lub maszynka do mielenia mięsa. Pomyślmy także o prezentach, które odciążą Babcie przy codziennych czynnościach, takich jak sprzątanie. Funkcjonalnym upominkiem będzie np. odkurzacz automatyczny.

Szeroki wybór prezentów na Dzień Babci znajdziesz TUTAJ.

Autor: Kasia