Data publikacji:

Rustykalna sypialnia jak z wiejskiego dworku

Wnętrza wyłożone drewnem, wzory wzięte z natury, rzeźbione meble i subtelne dekoracje to podstawa sielskiej stylizacji, która doda wnętrzu ciepła. Rustykalna sypialnia z pewnością zapewni nam dobry sen, więc podpowiadamy, jak ją urządzić.

Sypialnia rustykalna w tej wersji nabiera luksusowego charakteru za sprawa łóżka z ozdobnym wezgłowiem, giętego żyrandola i niewielkim porożom wiszącym na ścianie. Połączenie bieli, kremu i różnych odcieni brązu sprawdza się świetnie, a efekt potęguje drewniany sufit, który w mieszkaniu można zastąpić kasetonami o podobnej fakturze.

www.interior-design-decor.com

Ściana wyłożona drewnem, postarzane meble i odrobina wyobraźni wystarczą, by powstałą rustykalna sypialnia o współczesnym duchu. Wzrok przykuwają ciekawie ozdobione szafki nocne, ale również poduszki dla Pana i Pani. Ciekawym akcentem są także wiklinowe dodatki oraz świece ustawione na wezgłowiu łóżka.

www.indulgy.com

Ta rustykalna sypialnia zachowuje sielski charakter, choć jej otoczenie jest ewidentnie loftowe. Przytulny efekt udało się uzyskać dzięki dekoracyjnemu wezgłowiu z drewna, pastelowej pościeli oraz ozdób na niewielkim stoliku, ze szczególnym uwzględnieniem kwiatów w wazonie.

www.zunetop.com

W tym wnętrzu sielski klimat szczególnie daje się we znaki. Jasna, rustykalna sypialnia została urządzona kompletem rzeźbionych mebli oraz dużą ilością bibelotów i roślin. Efekt potęgują podłoga oraz ściany wyłożone drewnem, a także pościel w drobny, kwiatowy wzór oraz neutralny, ocieplający wnętrze dywan.

www.bs2h.com

Rustykalna sypialnia zmieniła oblicze dzięki turkusowi, który świetnie współgra z dominującym we wnętrzu drewnem. Co ciekawe, łóżko umieszczone w pokoju nawiązuje do stylu japońskiego, ale kolorystyka, roślinne wzory oraz dekoracje (zwłaszcza metalowe serce nad łóżkiem) nie pozostawiają wątpliwości, że mamy do czynienia z wnętrzem rustykalnym.

www.typennington.com.

W tej sypialni wzrok przyciąga wyłożona naturalnym kamieniem ściana, która wyznacza kolorystykę wnętrza. Meble wykonano z szarego drewna, ściany mają jasny odcień khaki, a stonowaną monotonię barw przełamują akcenty w kolorze ceglastego pomarańczu. Sypialnia rustykalna w tym wydaniu ma wyraźne zacięcie folkowe - aranżację mogłyby ożywić np. dodatki w stylu meksykańskim.

www.jazidapedrabonita.com

Autor: Kasia Szulik