Data modyfikacji:

Ściana czasu w innej odsłonie - gigantyczne zegary ścienne

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą. Upływające godziny nie muszą jednak oznaczać samych przykrych rzeczy. Pozwól, by czas ozdobił Twoje mieszkanie. Z gigantycznymi zegarami ściennymi zafundujesz swoim wnętrzom niepowtarzalny, nowoczesny klimat.

Gigantyczny zegar ścienny jest ciekawym elementem aranżacji w nowoczesnym stylu. Nietypowe dla standardowych rozwiązań rozmiar i forma tarczy czynią z nich wielkoformatową ozdobę, która będzie kształtować charakter pomieszczenia.

Ich zaletą jest duża wartość dekoracyjna. Z powodzeniem można nimi zastąpić inne wiszące dodatki, takie jak ramki czy obrazy - to ciekawe rozwiązanie dla miłośników prostego, a zarazem pomysłowego designu.

Gabaryty zegarów ściennych przywodzą na myśl duże zegary występujące w przestrzeni publicznej: na wieżach zegarowych, stacjach kolejowych itp., zatem będą interesującym elementem stylizacji industrialnych (zwłaszcza w loftach).

Gigantyczne zegary ścienne najlepiej eksponować na ścianach o jednolitym kolorze. Ich moduły nie przepadną na tle wzorzystych tapet. To, co czyni te zegary wyjątkowymi, to ich widoczność. Dlatego też dodatki i motywy zastosowane w pomieszczeniu powinny wchodzić ze sobą w harmonijną symbiozę - eksponując nawzajem swoje walory.

Projektanci prześcigają się w pomysłach i koncepcjach. W ofercie dostępnej na rynku znajdziesz zegary modułowe do samodzielnej instalacji oraz gotowe tarcze z otaczającymi je, fantazyjnymi ramkami. Średnice zaczynają się już od 50 cm, dzięki czemu każdy znajdzie projekt pasujący do wystroju. Więcej pomysłów znajdziesz tutaj.

*Aby dowiedzieć się czegoś więcej o produkcie, kliknij w jego zdjęcie

Autor: Cieplik