Data publikacji:

Sypialnia w świątecznym stylu

Wyjątkowa atmosfera Świąt Bożego Narodzenia sprawia, że z przyjemnością dekorujemy dom. Odrobinę tego niezwykłego klimatu możemy wprowadzić także do sypialni. Podpowiadamy, jak ją zaaranżować, aby poczuć się jak w bajce.

Dekoracje świąteczne mają w sobie nieodparty urok i gdzie tylko się pojawią sprawiają, że dane pomieszczenie staje się bardziej efektowne oraz magiczne. Sypialnia jest miejscem, w którym relaksujemy się i odpoczyway, dlatego świąteczne dekoracje tym bardziej przeniosą nas tam w krainę marzeń. Zobacz, jak stworzyć sypialnię w świątecznym stylu.

Źródło: home-designing.com, laraboyok.tk

Pościel i poszewki

Centralne miejsce w sypialni zajmuje łóżko i to ono przyciąga największą uwagę. Jego dekoracja w dużej mierze stanowi o wystroju całego pokoju. Jeśli na pościel założymy poszewki z czerwono-biało-zielonym motywem świątecznym w pomieszczeniu zrobi się przytulniej. Możemy również wybrać białą pościel, a dekoracyjne poszewki założyć na poduszki, które ozdobią łóżko lub fotel.

Źródło: itsoverflowing.com

Na grafice: 1. Poszewka Dekoria, 25,11 zł; 2. Poszewka MebloDrew, 25 zł

Efektowne dodatki

Świąteczna aranżacja nie może obyć się bez zawieszek i wianków. Mogą to być delikatne akcenty w postaci serduszka czy też małej choinki w doniczce. Jeśli dysponujemy miejscem na komodzie lub toaletce warto postawić niewielką figurkę lub wykonać kompozycję poprzez ułożenie w przezroczystym wazonie bombek, najlepiej w kolorze dopasowanym do całego wystroju. Bardzo ważne jest także oświetlenie zarówno w postaci lampek choinkowych, Cotton Balls czy też efektownego lampionu.

Na grafice: 1. Cotton Balls Chestnut, 54,87 zł; 2. Zawieszka Curly, 163,53 zł; 3. Wianek Witeks, 89 zł; 4. Zawieszka DecorWnętrz, 12 zł

Urok minimalizmu

Źródło: blogolis.com

Jeśli nasza sypialnia urządzona jest w stylu skandynawskim i przeważa w niej jedynie biel, a chcielibyśmy wprowadzić delikatny świąteczny akcent najlepszym rozwiązaniem będą dekoracje z naturalnych gałązek choinkowych. W minimalistycznym wnętrzu, idealnie sprawdzą się także małe lampeczki ledowe i białe świece.

Szeroki wybór świec znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kasia