Data modyfikacji:

Szklanki i kieliszki na garden party: przegląd

Przyjęcie w ogrodzie kojarzy się z feerią barw, przysmakami z własnej grządki i koktajlami domowej roboty. Wspólne spotkanie pod chmurką wymaga odpowiedniej oprawy, którą zapewnią kolorowe szklanki i kieliszki na swojską lemoniadę i sezonowe nalewki.

Efektowne naczynia oferuje marka Sagaform. W portfolio firmy znajdziemy na przykład komplet 4 szklanek Fantasy ozdobiony kolorowymi wzorami nawiązującymi do natury. Model wykonano z wysokiej jakości tworzywa, a w serii znajdują się zestawy w różnych wersjach kolorystycznych.

Picie wina umilą kieliszki Sagaform Spectra wykonane ze szkła w różowym odcieniu. Nóżki naczyń ozdobiły kolorowe pierścienie, które przy okazji ułatwiają trzymanie kieliszka w dłoni. Można serwować w nich również kolorowe drinki z dodatkiem truskawek, malin czy porzeczek.

Żaden z gości imprezy nie pomyli swojej szklanki z inną, jeśli każde naczynie będzie mieć odrębny kolor. W zestawie Brandani Tumbler znalazło się 6 modeli w różnych barwach – zielonej, błękitnej, żółtej, pomarańczowej, czerwonej i fioletowej. Naczynia mają cienkie ścianki i grubsze dno, które zapewnia im stabilność.

Na ogrodowym przyjęciu musimy liczyć się z kaprysami pogody, w tym również z wiatrem, który może przewracać naczynia na cienkich podparciach. Kieliszki marki Idea Vetro eliminują ten problem, ponieważ zamiast smukłych nóżek mają mocną podstawę i kielich w kształcie trapezu. Wykonano je z grubego szkła, więc z pewnością oprą się nawet mocnym podmuchom wiatru.

Do serwowania drinków z palemką lub intensywnie kolorowych soków przydadzą się barwne szklanki marki Leonardo. Ich prostą, smukłą formę lekko rozszerzającą się ku górze urozmaicają delikatne wybrzuszenia powierzchni, dzięki którym naczynia pewnie utrzymują się w dłoni. Wersja pomarańczowa będzie pasować do drinka Tequila Sunrise, a w zielonej najlepiej smakować będzie Mojito.

Fanom natury i ekologii przypadnie do gustu komplet naczyń sygnowany nazwiskiem Jamiego Olivera. Karafka i szklanki w stylu rustykalnym zostały wykonane ze szkła pozyskanego w wyniku recyklingu, a ich powierzchnię ozdabia motyw niewielkich kranów.

*Jeśli chcesz sprawdzić produkt, kliknij w jego zdjęcie

Autor: Kasia Szulik