Data modyfikacji:

Tania metamorfoza ściany - odśwież swoje wnętrze na wiosnę

Znudziły Cię Twoje ściany? Chciałabyś zmienić coś w ich wyglądzie? Nie musisz od razu przeprowadzać generalnego remontu. Wystarczy, że odmienisz jedną z nich lub nawet jej część, a całe wnętrza zyska całkiem inny charakter. Zobacz, jakie inspiracje przygotowałyśmy specjalnie dla Ciebie.

Źródło grafiki głównej: muralswallpaper.co.uk, vtwonen.nl

Przedstawiamy pomysły na metamorfozę ściany i urozmaicenie swojego wnętrza na wiosnę.

Farba tablicowa

domesticity.co.nz, houseofjadeinteriorsblog.com

Farba tablicowa to pomysł, który szczególnie dobrze sprawdzi się w kuchni lub pomieszczeniach zaaranżowanych na biuro. Czarna ściana, po której można pisać sprawdzić się może także w pokoju dzieci lub przedpokoju. Designerska i funkcjonalna – z tak dużą „tablicą” z pewnością nie zapomnicie o ważnych spotkaniach lub zadaniach do wykonania.

Fantazyjna tapeta

muralswallpaper.co.uk, vtwonen.nl

Tapeta w oryginalne wzory lub kolory to prosty sposób na odświeżenie nieco przykurzonej już aranżacji. Bogaty asortyment producentów z pewnością ułatwi Ci znalezienie czegoś w sam raz dla siebie.

Wariacje na temat drewna

architonic.com, turbulences-deco.fr

Nie tylko tapety czy farby to sposób na odmianę ściany. Coraz więcej aranżacji pojawia się także z wykorzystaniem drewna. Ułożone w postaci parkietu lub w szachownicę będą ciekawym urozmaiceniem bieli lub szarości.

Naklejki

notonthehighstreet.com, en.dawanda.com

Jeśli nie chcemy angażować zbyt wielu sił i czasu w odświeżenie naszego wnętrza, możemy postawić na naklejki. Motyw drzew, lecących ptaków czy dmuchawców prezentują się naprawdę okazale. Ich dodatkowym plusem jest fakt, że do ich aplikacji nie potrzebujemy ani fachowców, ani zaawansowanych narzędzi.

Na grafice: 1. Naklejki na ścianę DecoMania.pl, 85 zł; 2. Naklejki na ścianę Puzzlove, 78,40 zł 

Więcej naklejek na ścianę znajdziesz TUTAJ

Domowa galeria

theeverygirl.com

Pusta ściana w sypialni, jadalni lub salonie? Zaaranżuj ją na domową galerią. Kilka ramek w różnych rozmiarach i ulubione zdjęcia pomogą Ci stworzyć niepowtarzalny klimat. Oprócz fotografii, w ramkach umieścić możesz także bardzo modne ostatnio plakaty z sentencjami.

Na grafice: 1. Ramka 4Home, 7,99 zł; 2. Ramka Q-Connect, 12,02 zł; 3. Plakat, 36 zł 

Więcej ciekawych plakatów znajdziesz TUTAJ

Autor: Natalia Malko