Data modyfikacji:

TOP 3 – basen stelażowy

Ostatnie upału sprawiają, że nasze myśli coraz częściej uciekają w stronę nadmorskich miejscowości i wakacji na tropikalnej wyspie. Przepełnione Aquaparki i miejskie baseny wcale nie pomagają przetrwać gorących dni. Jeśli macie ogród i tęsknicie za kojącą ochłodą, wybierzcie ogrodowy basen stelażowy. W dzisiejszym artykule zestawienie trzech najpopularniejszych modeli.

Zabawa w ogrodzie to najlepszy sposób na spędzenia lata w ogrodzie. Co jednak, gdy upalne słońce odbiera nam wszelkie siły do zabawy? Ratunkiem może być basen, na przykład stelażowy. Basen stelażowy rozłożony w ogrodzie może być jest spełnieniem marzeń w dni, kiedy temperatura dochodzi do 30 st. C. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretny model, warto zrobić mały research i dowiedzieć się, które modele są w ogóle warte uwagi. By ułatwić Wam zadanie, przygotowałam zestawienie trzech najpopularniejszych basenów stelażowych według ocen wystawionych przez użytkowników na Ceneo.pl.

Miejsce 3 - Intex basen stelażowy 4,57x1,07 m

Cena: 1099 zł

Ocena: 4,22 (20 głosów)

Z opinii użytkowników dowiadujemy się, że basen wykonany został solidnie i z porządnych materiałów. Jest trwały i odpory na różne zjawiska atmosferyczne i spokojnie posłuży do zabawy przez cały sezon, jak i dłużej. Również dołączona do zestawu pompa działa sprawnie i bardzo szybko czyści basen. W dodatku ze względu na jego wielkość, spokojnie pomieści całą rodzinę. Rodzice małych dzieci chwalą również fakt, iż basen ten nie jest zbyt głęboki i mogą bawić się w nim już kilkuletnie dzieci. Użytkownicy uważają, że cena basenu Intex jest bardzo atrakcyjna.

Miejsce 2 - MARIMEX Florida Basen 4,57 x 1,22 m

Cena: 1325 zł

Ocena: 4,22 (27 głosów)

Główną zaletą tego basenu, podkreślaną  często w opiniach użytkowników jest jego wytrzymałość (wiele osób korzysta z niego już trzeci sezon). Ten model basenu sprawia, że zabawa w ogrodzie staje się codzienną atrakcją bez obawy o stan basenu. Kolejną zaletą jest jego wielkość, pomieści spokojnie całą rodzinę. Zachwalane jest również dobrze działająca pompa czyszcząca i krótki czas rozstawiania basenu. Użytkownikom podoba się również jego design i wytrzymała, dodatkowo wzmocniona konstrukcja. Dość wysoką cenę usprawiedliwiają długością użytkowania.

Miejsce 1 - Intex Metal Frame Basen stelażowy 3,05 x 0,76 m

Cena: 258 zł

Ocena: 4,84 (22 głosy)

Podstawowym plusem tego modelu jest jego cena. Łatwy montaż i jego solidne, wysokiej jakości wykonanie, sprawia, że służyć on będzie nam spokojnie przez kilka sezonów. Jeśli w dodatku nie chcecie wydawać na taki basen zbyt wiele, ta opcja będzie dla Was najlepsza. Może posłużyć, jak przetestowanie tego typu basenów. Basen Intex wspaniale sprawdzi się, jako ratunek na upalne dni, dostarczając upragnionej ochłody i wspaniałą alternatywę dla zabawy w ogrodzie. Jak podkreślają jego użytkownicy: to dobry produkt za niewysoką cenę.

Co sądzicie o basenach stelażowych? Jakie są Wasze ulubione modele?

Autor: Oliwia Górska