Data modyfikacji:

Gadżety do stylowego pokoju dla dziecka

Kolorowe ściany, bajkowe tapety i pastelowe mebelki w dziecięcym pokoju to styl, za którym nie przepadasz? Jeśli lubisz stonowane kolory, jasne wnętrza i styl skandynawski, nic nie stoi na przeszkodzie, aby  aranżacja pokoju malucha również była w twoim guście! Zobacz nasz przegląd gadżetów do stylowego pokoju dla dziecka.

 Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie, aby porównać ceny i kupić go taniej w Internecie.

Ściany pomalowane farbą tablicową to  popularne rozwiązanie do kuchni. Ten pomysł możemy wykorzystać  również w pokoju dziecka. Jeśli nie chcesz malować całej ściany, możesz powiesić na niej tablicę. Rezygnujemy jednak z nudnych, prostokątnych tablic na rzecz tablic w różnych kształtach. Takie rozwiązania sprawdzą się w pokoju starszego dziecka - młodsze może nie zrozumieć, że pisać można tylko po czarnej powierzchni ;).

Ciekawym pomysłem na ożywienie ściany jest naklejenie na nią specjalnej nalepki. Nasz wybór to naklejki w kształcie liter alfabetu w różne wzory.

W pokoju urządzonym w jasnych odcieniach przyda się mocny akcent kolorystyczny, na przykład seledynowa, metalowa lampa.

Ta designerska lampa w kształcie królika na pewno spodoba się twojemu dziecku. Ten funkcjonalny element dekoracyjny może służyć również za zabawkę.

Jesteśmy przeciwni opinii, że szarość jest smutna, więc nie powinna znajdować się w dziecięcym pokoju. Szare dodatki jak najbardziej pasują do jasnych, skandynawskich wnętrz. Łóżko w pokoju malucha możesz przykryć na przykład takim kocem z organicznej bawełny.

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz