Data modyfikacji:

Bezpośredni mają lepiej. Mogą wygrać fantastyczne nagrody!

W Ceneo.pl ruszył konkurs dla użytkowników, którzy odwiedzają największą porównywarkę cen, wpisując adres CENEO.PL bezpośrednio w pole przeglądarki.

W lewym górnym rogu, zaraz obok logo Ceneo.pl, znajdziecie przycisk z ikoną konkursową. Po kliknięciu w niego, otworzy Wam się okno na dole strony. Jeżeli bezpośrednio wchodziliście na stronę serwisu, wtedy możecie kliknąć w przycisk i przenieść się na stronę konkursową. W innym przypadku będziecie musieli spróbować jeszcze raz – wpisując bezpośrednio w adres przeglądarki Ceneo.pl.

Na czym polega konkurs? Gdy już uda Wam się dostać na stronę konkursową, możecie odpowiedzieć tam na proste pytanie. Ale uwaga, wymogiem jest zmieszczenie się w 200 znakach. Jurorzy wybiorą trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi.

Co można wygrać? W pierwszym tygodniu zmagań mamy coś dla graczy. Autorzy najlepszych odpowiedzi na pytanie konkursowe mogą wygrać konsolę PlayStation 4 PRO z grą oraz gry Fifa 19 i Spider-Man. W kolejnych tygodniach czekają równie atrakcyjne nagrody!

Pierwsza odsłona konkursu zaczęła się w piątek 12 października i potrwa do czwartku (18 października 2018).

Autor: Piotr Kalsztyn