Data modyfikacji:

Zakupy do mieszkania? Nie płać za wysyłkę!

Od dawna myślisz o zakupie nowych mebli? A może chcesz nieco odświeżyć wystrój mieszkania przed nadchodzącymi świętami? Mam dla ciebie dobre wieści – w wielu sklepach internetowych zbliża się Dzień Darmowej Wysyłki. Sprawdź, co możesz kupić, nie dopłacając dodatkowo za wysyłkę!
dzień darmowej wysyłki
Nie jest żadną tajemnicą, że większość produktów najbardziej opłaca się kupować w internecie. W zależności od branży, zakupy online potrafią dać od kilku do kilkudziesięciu procent oszczędności w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi. Zasada ta działa przede wszystkim przy nieco droższych produktach, zwłaszcza z kategorii sprzętu elektronicznego i urządzeń AGD.

Gdy przyjrzymy się tańszym produktom, trzeba zawsze zwrócić uwagę na koszty wysyłki. Często stanowią one spory procent ostatecznej kwoty, którą zapłacimy. Taka sytuacja może zniechęcić do zakupów online. Jest jednak prosty sposób, aby uniknąć płatności za wysyłkę. Wystarczy 6 grudnia zrobić zakupy w serwisie Ceneo.pl i skorzystać z ofert sklepów biorących udział w akcji Dzień Darmowej Wysyłki. Wtedy za przesyłkę nie zapłacimy nic. Należy tylko spełnić kilka warunków.

Co trzeba zrobić, aby nie płacić za wysyłkę?

Przede wszystkim powinniśmy wybrać odpowiedni sklep. A jest z czego wybierać. Wszystkie sklepy biorące udział w akcji znajdziecie na stronie internetowej Dnia Darmowej Wysyłki. Warto ją odwiedzić, aby nie pogubić się wśród ofert kilkuset sklepów. Na stronie akcji są one czytelnie podzielone na kategorie.

Zastanawiacie się jeszcze gdzie tkwi haczyk? Jak każda akcja, Dzień Darmowej Wysyłki ma również swoje zasady. Przede wszystkim musicie złożyć zamówienie 6 grudnia między 00:01 a 23:59. Najłatwiej będzie jeśli złożycie je bezpośrednio na Ceneo.pl.

Sklepy zobowiązały się jednak, że darmowa wysyłka będzie obowiązywać również na ich stronach. Akcja obowiązuje na wszystkie formy wysyłki, które oferuje sklep. Cena będzie wynosić 0 złotych, niezależnie czy zdecydujesz się na kuriera, czy tradycyjną pocztę.

Czy sklep dostarczy za darmo wszystkie produkty ze swojego asortymentu? Aby uniknąć sytuacji, w której koszt wysyłki opłaconej przez sklep byłby wielokrotnie wyższy od kosztu zakupionego produktu, sklepy mogą wprowadzić minimalny limit zakupów w wysokości 20 złotych.

6 grudnia korzystajcie z darmowej wysyłki, a już teraz wejdźcie na stronę akcji i sprawdźcie, które sklepy warto odwiedzić, aby cieszyć się jeszcze tańszymi zakupami.

Zamów meble bez kosztów wysyłki

6 grudnia cała masa sklepów meblowych zaoferuje klientom zerowe koszty wysyłki. Każdy, kto zamawiał meble przez internet wie, że ich wysyłka może być kosztowna – 6 grudnia będzie idealną okazją na bardzo opłacalne zakupy.

Modne dodatki do wnętrz

Jeśli myślisz już o urządzeniu mieszkania w świątecznym klimacie, zajrzyj do ofert sklepów z dodatkami do domu. Tam czekają na ciebie piękne dekoracje i dodatki, które pomogą ci w stworzeniu modnego, świątecznego klimatu. 6 grudnia możesz zamówić ich więcej – w końcu nie płacisz za wysyłkę!

Nie przegap okazji, by urządzić mieszkanie taniej – już dziś zapanuj, co zamówisz 6 grudnia z okazji Dnia Darmowej Wysyłki.