Data modyfikacji:

Żółty króluje latem: przegląd dodatków do domu

Kolor słońca kojarzy się z optymizmem i radością, a także letnią beztroską i wypoczynkiem. Drobiazgi mające żółty kolor to prosty sposób na wniesienie do domu odrobiny pozytywnej energii.

Dodatki z pierwszego zestawu sprawdza się w salonie lub jadalni. Wesoły, żółty zegar przypomina cytrynową tartę, na której znalazły się nawiązania do lemoniady oraz klasyczne, czarne wskazówki. Obok niego w kuchni zawisnąć może intensywnie żółta lampa, której klosz przypomina połówkę cytryny. Biała poducha w żółte wzory wpisuje się w letni styl glamour – ażurowy wzór przywodzi na myśl barokowe motywy często spotykane na tapetach.

Efektowny, filcowy bieżnik został wycięty metodą laserową, która pozwala tworzyć bardzo misterne kształty. Ostatnim elementem widocznym na grafice jest lekko zwężający się ku górze, żółty wazon ze szkła. Pęk tulipanów, słoneczników lub margerytek będzie wyglądał wyjątkowo pięknie w takim naczyniu.

W drugim zestawie żółty kolor został wzbogacony o inne barwne akcenty. Na kubeczku w etniczne wzory urozmaica go granat, a utrzymanie naczynia w dłoni ułatwia silikonowa opaska. Kruche ciastka i babeczki z sezonowymi owocami będą świetnie prezentować się na słonecznej, trzypoziomowej etażerce. Wykonano ją z tworzywa sztucznego, więc sprawdzi się również na letnim garden party.

Na wzorzystej pościeli kolor żółty nie dominuje, ale wyraźnie wybija się na tle oryginalnych motywów w barwie szarości i granatu. Model jest dostępny w kilku rozmiarach, a w skład zestawu wchodzi jedna poduszka. Kuchenną krzątaninę umili deska do krojenia mająca wściekle żółty kolor. Prostą formę urozmaica detal w kształcie kotków przechadzających się po jej krawędzi. Słonecznym akcentem w gabinecie lub pokoju dziecięcym może być pojemne pudełko z uchwytem, które pomieści dokumenty, zabawki lub inne podręczne drobiazgi.

Pod każdą z grafik znajdują się nazwy produktów razem z linkami prowadzącymi do sklepów.

Autor: Kasia Szulik