Data modyfikacji:

Czerwone dodatki do domu

Czerwień jesiennych liści, jarzębiny i zachodów słońca przeniosła się na akcesoria i sprzęty, które upiększą, ułatwią i umilą życie w domu. Wyszukaliśmy klimatyczne dodatki do wnętrz dla trzech pomieszczeń – łazienki, kuchni i pokoju wypoczynkowego.

Kuchnia

Czerwień w kuchni zwiększa apetyt, więc akcesoria do gotowania w tej barwie sprawią, że potrawy będą smakować jeszcze lepiej. Ciepłe światło nad blat lub stół rzuci lampa w stylu loft, tym razem w intensywnym, karminowym kolorze,a w biało-czerwonej misie na sałatkę w parze ze sztućcami można pomieszać paprykę, pomidory i ziarna granatu z dressingiem z chilli. Gotową potrawę nałożymy na talerze również łyżką i widelcem, których wygląd zainspirowały koralowce. Czerwone dodatki do domu w bardziej praktycznym wydaniu to minimalistyczny ociekacz do naczyń z błyszczącym, metalowym rantem, młynek do soli i pieprzu z wygodną, antypoślizgową osłoną oraz silikonowa forma do babki, która nie tylko wygląda pięknie, ale też nie oparzy rąk przy wyjmowaniu jej z pieca.

Pokój wypoczynkowy

Czerwone dodatki w salonie ożywią stonowaną aranżację i dodadzą jej energii w szaro-bure dni. Ognisty żyrandol ze świeczkami i kryształkami z pewnością przykuje uwagę wszystkich, podobnie jak oryginalny zegar przypominający koło wyplatane ze sznurka lub cienkich kabli. Oryginalny design ma również stolik kawowy przypominający szkielet kostki do gry – jego wnętrze można wykorzystać np. do przechowywania czasopism. Do tego samego celu służy gazetownik wykonany z filcu z uchwytami ułatwiającymi jego przenoszenie. Taki dodatek będzie pasować do dekoracyjnej poduszki z białym, ludowym ornamentem.

Łazienka

Mocny kolor w łazience to awangardowe rozwiązanie,więc czerwone dodatki gwarantują, że wnętrze zrobi wrażenie. Brudne pranie można składować w nietypowym, materiałowym koszu na pranie przypominającym smukłą wazę lub tulipana. Ciekawą fakturę ma również dywanik łazienkowy z grubym i długim włosiem. Miękkie i przyjemne w dotyku są natomiast ręczniki w kolorze intensywnej czerwieni i kremu z dekoracją w kropki. Szczoteczki lub przybory toaletowe można przechowywać w szklanych, czerwonych kubeczkach w prążki.

Autor: Kasia Szulik