Data modyfikacji:

Meble dla kocich maniaków

Coraz częściej w naszych domach kot staje się równorzędnym domownikiem, czasem posiadającym w jego mniemaniu większe prawa od pozostałych. Jeśli chcesz pogodzić własne i kocie interesy, może warto zainwestować w meble, które będą przyjazne również dla pupila? Dziś zbiór kilku najbardziej interesujących propozycji.

Uroczysta kolacja najczęściej kończy się wskakiwaniem przez Twojego czworonoga gościom na kolana lub zajmowaniem wolnych krzeseł pod nieobecność gospodarza? Nie ma co się  dziwić, że kot również chce uczestniczyć w celebrowaniu wspólnego posiłku – stół z miejscem dla niego to pomysłowe rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony.

Koci stół

Kot harcujący po regale z książkami? Żadna nowość – w tym przypadku jednak w pełni usprawiedliwiona i w ramach wyznaczonych w tym celu ścieżek.

Koci regał

Powszechnie znana jest miłość kotów do komputerowej klawiatury, którą zwierzak manifestuje zwłaszcza, gdy domownik chce pracować. Ta półka ma praktyczne zastosowanie dla tych, którzy nie lubią rozstawać się ze swoim czworonogiem podczas siedzenia przed monitorem.

Dostawka do biurka

Ten mebel został stworzony dla tych, którzy lubią mieć swojego zwierzaka całą dobę pod kontrolą. Kot ma własne zacienione miejsce u podnóża łóżka, zamykane w razie potrzeby.

Łóżko z miejscem dla kota

Fotel wygodny dla człowieka i kota? Ten przydatny mebel posiada komfortowe miejsce dla czworonoga, którego do wspólnego siedzenia można zachęcić dodatkowo, np. miękkim kocykiem.

Fotel dla człowieka i kota

Koty lubią chować się w słabo dostępnych miejscach, a im mniejsza przestrzeń, tym jest ona dla nich bardziej atrakcyjna. Ten stolik do kawy posiada dwa osobne wejścia dla czworonoga, który może skryć się w środku, gdy tylko najdzie go na to ochota.

Koci stolik kawowy

Sofa, w której kot może spacerować niczym w labiryncie, z pewnością zachwyci każdego zwierzaka. Ten designerski mebel jest nie tylko przyjazny dla czworonogów, ale ma również ciekawy wygląd i jest wygodny.

Kocia sofa
Autor: Kasia Szulik