Data publikacji:

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz już w październiku w Polsce!

Warsaw Home to już druga edycja międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz, które odbędą się 6-8 października w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie. To dobra okazja na poznanie gwiazd światowego i polskiego formatu. W imprezie weźmie udział ponad 600 marek, z których każda zaprezentuje swoje designerskie produkty. Gośćmi Warsaw Home będą między innymi: Paul Heijnen – projektant i rzemieślnik pochodzący z Holandii, Pierre Frey - wnuk założyciela kultowej, francuskiej firmy i chiński duet Neri Hu. W jeden weekend spotkają się tu architekci, projektanci wnętrz, właściciele firm, sklepy i klienci indywidualni. Musisz tam być i Ty!

Ptak Warsaw Expo to największe centrum wystawiennicze w Europie Środkowej. By ułatwić poruszanie się w trakcie imprezy po wszystkich stoiskach przestrzeń podzielono na cztery strefy: FURNITURE, DECO FURNITURE, KITCHEN DINNING, INTERIOR FINISH.

Pierwsza strefa – Furniture to przede wszystkim wystawy mebli tak rodzimych, jak i zagranicznych marek. Podczas imprezy Warsaw Home będzie można obejrzeć projekty: Vitra, Zieta, Vzór, Wox Meble, Ton, Noti czy Profim. Druga strefa Deco Furniture – idealna dla miłośników planowania i urządzania własnych kątów. Marki takie jak: SF Meble, KARE, Fargotex, SML Concept czy Belldeco zaprezentują tekstylia, dekoracje, oświetlenie, a także meble. Trzecia strefa Kitchen Dinning da z pewnością inspiracje na aranżacje wnętrz kuchennych i jadalni. Marki takie jak: Sub Zero/Wolf, Fiskars, BSH (Bosch, Siemens, Gaggenau), Koziol, Ćmielów czy Faber zaprezentują meble, akcesoria oraz artykuły dodatkowe i dekoracyjne. Interior Finish jako ostatnia strefa poświęcona będzie materiałom wykończeniowym, a marki takie jak: Barlinek, Kludi, Geberit, Milke, Inter door, Moric Drzwi, VHCT, PIU Design, Alphenberg, Schody Podłogi Wnętrza, Plejady, Luxrad, Ferro i Deante pokażą między innymi produkty do podłóg, ścian, drzwi i schodów.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie jeszcze atrakcje przewidziane są podczas Warsaw Home koniecznie odwiedź oraz stronę na fejsbuku, gdzie na bieżąco aktualizowane są informacje na temat wystawców, partnerów i samego wydarzenia!

Także w ramach targów odbędzie się Poland Design Festival czyli ogrom wiedzy, informacji i inspiracji zebrany w wystawach, wykładach i prelekcjach. Na scenie zagoszczą nie tylko zagraniczne gwiazdy, ale także polskie perełki. Studenci, pasjonaci i osoby na początku swojej kariery z pewnością odnajdą się w strefie prezentacji szkół i uczelni projektowych. Dla doświadczonych architektów przeznaczona będzie specjalna strefa archiDay.

Jeśli chcecie poznać wszystkich naszych wystawców w ramach Poland Design Festival  koniecznie zajrzyjcie na fanpage

Do zobaczenia w Nadarzynie!

Autor: Patrycja Kielin