Data modyfikacji:

Ciekawe gadżety kuchenne do 50 zł

Czy Wy też uwielbiacie gadżety kuchenne, a w Waszych domach próżno szukać zwyczajnych porcelanowych solniczek czy zwykłych metalowych zaparzaczek do herbaty? Jeśli tak, to zapraszamy na nasz mały przegląd oryginalnych i zabawnych gadżetów do kuchni, których cena nie przekracza 50 zł!

Oryginalna zaparzaczka do herbaty może poprawić humor nawet w najbardziej szary i smutny poniedziałek. Naszym hitem jest zaparzaczka w kształcie... gumowej kaczuszki! Zaparzaczka w ciekawym kształcie może być również dobrym pomysłem na prezent.

1. Zaparzaczka kaczuszka, 39 zł 2. Zaparzaczka pies, 49 zł 3. Zaparzaczka łoś, 22, 5 zł, 4. Zaparzaczka ludzik, 37 zł

Wbrew pozorom praktyczne gadżety mogą być również elementami dekoracji wnętrz! Te kolorowe zgniatarki do butelek ożywią kuchnię.

Można śmiało powiedzieć, że ostatnimi czasy słoiki wkroczyły na salony! Nie mówimy jednak o starych słojach, które zostały po kiszeniu ogórków, lecz o designerskich projektach np. marki House Doctor. W słoiku ze słomką fajnie wyglądać będzie na przykład owocowy koktajl.

Solniczka i pieprzniczka w kształcie różdżek to ciekawe gadżety nie tylko dla miłośników Harry'ego Pottera :) Doprawiając potrawę trzeba potrząsnąć "różdżką" tak, jakby rzucało się na nią czar. Jeśli znasz kogoś, kto w kuchni potrafi wyczarować pyszne dania, jest to idealny prezent dla niego!

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz