Data modyfikacji:

Oryginalne kosze na pranie: przegląd

Kosz na brudną bieliznę to jeden z tych elementów domowego wyposażenia, który niechętnie eksponujemy. Na szczęście w sklepach coraz częściej można znaleźć oryginalne kosze na pranie, z których bez trudu możemy uczynić atut naszej łazienki. Oto przegląd najciekawszych modeli.

Wiklinowy kosz na pranie jest nie tylko bardzo praktyczny, ale również świetnie się prezentuje. Ponieważ ma zamykaną klapę, a jego brzeg został obszyty jasnym, kwiecistym materiałem, bez żadnego wstydu można ustawić go w widocznym miejscu w łazience.

Drewniana skrzynka wcale nie musi przypominać tradycyjnego, plastikowego kosza na pranie, aby równie dobrze pełnić jego funkcję. Jeśli więc szukamy oryginalnego, ale jednocześnie prostego wyposażenia do łazienki, to rozwiązanie będzie idealne. Ponieważ wnętrze kosza wyłożono białym płótnem, możemy mieć pewność, że nawet najmniejsze elementy naszej garderoby nie uciekną przez szczebelki.

Fanom niecodziennego designu i intensywnych kolorów z pewnością przypadnie do gustu ten kosz na pranie marki Guzzini. Jego fikuśny kształt prędzej przywoła skojarzenia z wazonem niż typowym pojemnikiem na brudną bieliznę, ale chyba właśnie to jest jego największym atutem.

Obok tego kosza na pranie nikt nie przejdzie obojętnie. Jego powyginany materiał i charakterystyczny wzór od razu nasuwają skojarzenia ze śmietnikami znanymi z amerykańskich filmów. Ponieważ producent nie zaopatrzył go w zamykaną pokrywę, zamiast brudnej bielizny, zdecydowanie bardziej będzie nadawał się do przechowywania czystych ubrań czekających na uprasowanie.

W przeglądzie oryginalnych koszy na pranie nie mogło zabraknąć również propozycji do dziecięcego pokoiku. Ponieważ maluchy najczęściej się brudzą, kosz na brudne ubranka, szczególnie tak efektowny, warto mieć zawsze pod ręką.

* Jeśli chcesz sprawdzić jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie

Autor: Kasia Szulik