Data modyfikacji:

Pomysłowe i wesołe designerskie zastawy

"Chcesz coś ciepłego?" - Twoje zaproszenie na kawę czy herbatę może być jeszcze atrakcyjniejsze. Pomysłowe i wesołe filiżanki i kubki odnowią przyjemność delektowania się ulubionym napojem. Przedstawiamy propozycje zastaw, które rozweselą każdego kawosza i fajfokloka.

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie, aby porównać ceny i kupić go taniej w Internecie.

Nie wypada częstować gości z obtłuczonych filiżanek czy kubków "z innej parafii". W każdym domu i firmie powinny znaleźć się specjalnie przygotowane na tę okazję zastawy. Podanie napoju w nietypowym kubku czy zabawnej, kolorowej filiżance na pewno wywoła miłe reakcje i zaskoczenie wśród gości. Ty też będziesz się cieszyć, ilekroć zaserwujesz sobie w jednym z nich porcję espresso.

Bardzo sympatyczne filiżanki marki Tassen - 58Products otrzymały twarze, które swoją dynamiczną mimiką wyrażają uczucia i emocje. Pamiętasz bajkę Disneya Piękna i Bestia? Służba złego księcia została przemieniona w elementy wyposażenia pałacu. Wyrzeźbione buźki na filiżankach niemieckiej marki do złudzenia przypominają piękną Disneyowską kreskę. Możesz skompletować pełny zestaw śniadaniowy. W ofercie znajdziesz m.in. filiżanki, miseczki oraz dzbanki.

Niepozorny biały kubek z drewnianą podstawką zaskoczy każdego, kto po raz pierwszy podniesie go do ust. Na spodzie wytłoczono wzór przedstawiający w zabawny sposób emocje. Odbija się również na podstawce. Oprócz ciekawej formy, marka Ritzenhoff oferuje wysoką jakość porcelany i ergonomiczny kształt.

Tęczowy zestaw ceramicznych filiżanek z podstawkami doda kolorytu każdemu spotkaniu. Twoi goście będą cieszyć się smakiem pysznej kawy podanej w naczyniu w ich ulubionym kolorze. Na co dzień wielobarwna zastawa ozdobi kuchnię. Elegancki i poręczny metalowy stojak pomaga wyeksponować walory tęczy.

Ciekawe i kolorowe kubki znajdziesz także w ofercie Kare Design. Pastelowe kubki z uchwytami realistycznie przedstawiającymi zwierzęta na pewno zaskoczą wszystkich, których poczęstujesz ciepłym napojem. Do wyboru masz świnkę, krowę, psa i konia.

Kolorowe kubki z uchwytami w kształcie zwierząt Kare Design, 49 zł

Zaskakującym designem mogą pochwalić się na pewno kubeczki francuskiej marki Revol, istniejącej od XVIII wieku. Naczynia imitują pogniecione plastikowe kubeczki. To jeden z produktów z serii Froisses, której hasło brzmi Nie jestem tylko kubkiem do kawy. I jak można się spodziewać, nie służą tylko do niespotykanego serwisu kawowego. Zestaw powstał z myślą o pieczeniu i robieniu domowych mrożonych deserów. Składa się 4 "gniecionych" kubeczków oraz rękawa cukierniczego. Na pewno znajdzie zastosowanie w kuchni, czy to podczas porannej sesji kawowej, czy gdy wpadną do Ciebie goście na popołudniowy poczęstunek.

Autor: Cieplik