Data modyfikacji:

Rano trzeba wstać - designerskie budziki

W życiu każdego człowieka przychodzi ten moment, kiedy trzeba wstać z łóżka - dlatego właśnie honorowe miejsca w naszych sypialniach zazwyczaj zajmują budziki. Czy te przedmioty, traktowane niejednokrotnie jako zło konieczne, mogą przerodzić się w designerskie dodatki?

Stare powiedzenie mówi, że szczęśliwi czasu nie liczą - zatem w sypialni powinni postawić na budzik, który z pozoru zegarkiem... nie jest. Czarna kostka przypominająca telewizor doskonale wpasuje się w klimat wnętrza różnorodnego kolorystycznie, do którego wniesie sporo uroku.

Ten dekoracyjny drobiazg oprócz funkcji estetycznej pełni także funkcję użytkową. Choć jego wyświetlacz w trybie czuwania jest wygaszony to w reakcji na głośniejsze odgłosy, np. klaśnięcie - wyświetla się na nim czas i data. Taki niekonwencjonalny budzik świetnie nadaje się dla lubiących zaskakiwać niebanalnymi gadżetami...

 

Do wnętrza, które stawia na nowoczesność, doskonale nadaje się ten biały designerski budzik o oszczędnej, minimalistycznej formie. Jest bardzo funkcjonalny - jego podświetlany cyferblat pozwala nawet w półmroku dostrzec, która jest godzina. Z pewnością ułatwi on wstawanie każdemu fanowi elektronicznych gadżetów.

Zegar inspirowany twórczością Salvadora Dali to przedmiot, wobec którego żaden pasjonat sztuki nie może przejść obojętnie. Roztapiający się budzik w kolorach bieli, czerni i srebra będzie się doskonale prezentować w nawet najbardziej eleganckich wnętrzach. Poza swoją funkcjonalnością oraz niewątpliwym pięknem, jedną z zalet takiego budzika jest również świadomość posiadania jednego z symboli surrealizmu w naszej sypialni.

Ten gustowny czarny zegar świetnie nadaje się jako dekoracyjny dodatek do sypialni każdego zapalonego fana kinematografii. Doskonale współgra z wnętrzami utrzymanymi w oszczędnej kolorystyce, szczególnie zaś pasuje do pokojów utrzymanych w bieli oraz czerni. Ten zegarek to wymarzony gadżet każdego zapalonego kinomana. 

 

Wielbicieli minimalizmu z pewnością zachwyci biały zegar typu kostka. Ten delikatny budzik, utrzymany w jasnej kolorystyce, wywołuje wrażenie niewymuszonej elegancji. Oszczędność formy sprawia, że wprost oczarowuje swoją prostotą, a w dodatku jest bardzo użyteczny - czego chcieć więcej? 

Designerskie budziki to wspaniałe dodatki, mogące nie tylko ułatwić nam wstawanie, lecz także podkreślić wystrój naszej sypialni. Warto więc zadbać o odpowiedni zegarek - nie tylko funkcjonalny, lecz także oryginalny i gustowny. W końcu będziemy na niego spoglądać co rano...

* Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produkcie, kliknij w zdjęcie

Autor: Sylwia Stwora