Data modyfikacji:

Venta – niemiecka jakość i czyste powietrze w twoim domu

Proces oddychania jest nam niezbędny do życia. Z czysto biologicznego punktu widzenia, polega on na wymianie gazów pomiędzy środowiskiem a organizmem. W czasach, gdy środowisko naturalne coraz bardziej odczuwa negatywne skutki działalności człowieka, proces ten zaburzony jest przez dodatkowe wchłanianie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. W najgorszym przypadku skutkuje to chorobami układu oddechowego.
Venta – niemiecka jakość i czyste powietrze w twoim domu
Każdy z nas chciałby oddychać świeżym powietrzem, lecz zazwyczaj codzienny tryb życia nie pozwala nam uniknąć przebywania wśród zanieczyszczonego środowiska. Jednak małe zmiany w swoim otoczeniu możemy wprowadzać już teraz, stosując odświeżacz i nawilżacz powietrza Venta w domu. Zapobiega on wdychaniu zanieczyszczonego powietrza oraz zapewnia utrzymanie prawidłowego stężenia dwutlenku węgla.

Niezawodność

Aby uzyskać doskonałą jakością powietrza, wystarczy napełnić urządzenie Original Airwasher świeżą wodą kranową. Dodając jeden z olejków zapachowych opracowanych przez Ventę można dodatkowo poddać się aromaterapii.
vento

Łatwość czyszczenia

Wystarczy zdjąć jednym, prostym ruchem górną część urządzenia, w której umieszczone są elementy elektroniczne oraz wiatrak wraz z napędem. Zaleca się czyszczenie urządzenia co ok. 2 tygodnie. W tym celu należy wylać wodę, usunąć pozostałe na dnie osady i wypłukać wielotarczowe walce pod bieżącą wodą; na koniec wystarczy napełnić zbiornik świeżą wodą i bioabsorberem Venta.

INNOWACYJNE PAROWANIE

Poszczególne tarcze, scalone w nowym wielotarczowym dysku VentWave™ 3D, zbudowane są w oparciu o podpatrzoną w świecie przyrody konstrukcję aparatów szparkowych, występujących na dolnej powierzchni liści. Dzięki tysiącom niewielkich otworów proces parowania następuje znacznie wydajniej, niż przy zastosowaniu płaskich powierzchni (do powietrza uwalniana jest o wiele większa ilość molekuł wody, niż zostałaby odparowana z jednolitego dysku).

INTUICYJNY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY

Wystarczy dotknąć ikonkę, by włączyć lub wyłączyć urządzenie. AirwasherComfort Plus można przestawić jednym dotknięciem na tryb nocny, w którym do minimum zredukowana jest jasność wyświetlacza i szybkość obrotów lub automatyczny, który dopasowuje prędkość obrotów do aktualnego poziomu wilgotności. Dzięki tym rozwiązaniom obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta, a wbudowany hydrostatna bieżąco wyświetla i kontroluje poziom nawilżenia.

DYSK CZYSZCZĄCY ZAPEWNIAJĄCY HIGIENĘ

Nasz dysk czyszczący Venta redukuje do minimum potrzebę mycia urządzenia, zmiękcza wodę kranową i gwarantuje higieniczne nawilżanie, dzięki czemu zlikwidowano potrzebę stosowania dodatków chemicznych. Skuteczne połączenie trójwymiarowego dysku wielotarczowego z dyskiem czyszczącym jest unikalnym rozwiązaniem, opatentowanym przez firmę Venta.

APLIKACJA STERUJĄCA

Pracą urządzenia AeroStylemożna sterować bezpośrednio za pomocą zainstalowanego w nim panelu lub montowanego opcjonalnie modułu WiFi/ WLAN. Do korzystania z niego wystarczy zainstalowana na smartphonieaplikacja Venta (darmowa na Android oraz iOS), pozwalająca zdalnie sprawdzić i ustawić nawilżenie pomieszczeń.
venta

Comfort Plus LW 25 Airwasher oraz LW 45  oraz LW 15

Modele Comfort Plus LW 25 Airwasher oraz LW 45  oraz LW 15 sprawdzą się w pomieszczeniach od 25m2 do 60m2 .Zapewniają zdrowe i świeże powietrze o optymalnej wilgotności. Można napełnić urządzenie wodą z kranu. Urządzenia Aiwasher Comfort Plus LW25 i LW45  oraz LW 15 nie potrzebują dodatkowych filtrów czy mat nawilżających. Proces parowania na zimno jest z najzdrowszych i higienicznych metod. Wilgotność powietrza jest kontrolowana za pomocą cyfrowego higrostatu, którego można używać samodzielnie i do własnych potrzeb. Wielotarczowy walec obraca się w zbiorniku z wodą, która odparowuje z jego powierzchni, nawilżając powietrze. W tym samym czasie tarcze wychwytują szkodliwe substancje, takie jak kurz i pyłki roślin, które zostają następnie spłukane z ich powierzchni, by pozostać w urządzeniu. Parowanie na zimno uważa się za najlepszą i najbardziej higieniczną metodę nawilżania powietrza. Jest też najbardziej naturalnym sposobem na obniżenie poziomu zawartości szkodliwych substancji zawieszonych w powietrzu. Wystarczy wybrać jeden z trzech podstawowych, energooszczędnych modeli, dostosowanych do wielkości pomieszczenia.

AEROSTYLE model LW 73/LW 74

Pomieszczenia do 70m², 90m²

Venta AeroStyle w wyjątkowo skutecznie poprawia atmosferę  pomieszczenia. Co więcej, dzięki unikalnej stylistyce doskonale komponuje się z nowoczesnym w wystrojem domu.

Opatentowana skuteczna technologia nawilżania powietrza i higieny dzięki zastosowaniu wody z kranu  bez dodatków chemicznych oraz w pełni automatycznemu sterowaniu z interaktywnym wyświetlaczem dotykowym, opcjonalnie z modułem WLAN/WiFiza pośrednictwem aplikacji Venta.
Pracą urządzenia AeroStylemożna sterować bezpośrednio za pomocą zainstalowanego w nim panelu lub montowanego opcjonalnie modułu WiFi/ WLAN. Do korzystania z niego wystarczy zainstalowana na smartphonie aplikacja Venta (darmowa na Android oraz iOS), pozwalająca zdalnie sprawdzić i ustawić nawilżenie pomieszczeń.

Czytelny wyświetlacz

Przejrzyści zaprojektowany dotykowy wyświetlacz na górnej płaszczyźnie urządzenia AeroStyle składa się z cyfrowego wskaźnika i rozmieszczonych wokół niego ikonek, ułatwiających intuicyjne ustawianie parametrów pracy. Czytelne symbole pozwalają użytkownikowi kontrolować poszczególne tryby działania: cztery prędkości, pracę automatyczną, tryb nocny oraz gotowości. Aktualny poziom wilgotności w pomieszczeniu wyświetlany jest w środkowej części panelu.

Zmiana barwy podświetlenia za pomocą aplikacji

Barwę światła, emitowanego przez listwę LED można dopasować do indywidualnych upodobań za pomocą aplikacji Venta.

Płynne linie

Brak ostrych kątów i krawędzi. Projektując model AeroStyle odświeżyliśmy całkowicie charakterystyczne dla Venty żebrowania.

Eleganckie podświetlenie

Nowoczesną stylistykę urządzenia AeroStyle podkreśla dodatkowo dyskretne, poziome oświetlenie, wyłączane przez użytkownika. Listwa LED emituje stałe światło podczas pracy urządzenia oraz sygnalizuję mruganiem niski poziom wody.

Venta Airwasher zapewnia  nawilżenie i oczyszczenie powietrza. Nie potrzebuje dodatkowych mat lub filtrów. Wielotarczowy walec obraca się w zbiorniku z wodą, która odparowuje z jego powierzchni, nawilżając powietrze. W tym samym czasie tarcze wychwytują szkodliwe substancje, takie jak kurz i pyłki roślin, które zostają następnie spłukane z ich powierzchni, by pozostać w urządzeniu. Parowanie na zimno uważa się za najlepszą i najbardziej higieniczną metodę nawilżania powietrza. Jest też najbardziej naturalnym sposobem na obniżenie poziomu zawartości szkodliwych substancji zawieszonych w powietrzu. Wystarczy wybrać jeden z trzech podstawowych, energooszczędnych modeli, dostosowanych do wielkości pomieszczenia.

Autor: artykuł sponsorowany