Data publikacji:

Domowe dodatki na dobry humor

Jesień, a zwłaszcza jesienne poniedziałki nie należą do lubianych. Gdy na zewnątrz jest szaro i smutno, a w dodatku skończył się weekend, bardzo trudno jest nam zachować dobry humor. Zobaczcie najlepsze dekoracyjne pomysły na poprawę humoru!

Szaro, smutno, nieciekawie, a w dodatku poniedziałek. Wydawać by się mogło, że gorzej być nie może, a tu trzeba wstawać do pracy- takie są uroki jesiennych poranków. Co zrobić, by mimo pogodowych przeciwnościom losu, nie dać się jesiennej chandrze i uratować nasz dobry humor? Odpowiedź jest banalnie prosta! Oto lista 4 wspaniałych dodatków, które poprawią Wam nastrój od samego rana.

 • Kubki z zabawnym napisem

  Wyobraźcie sobie taką sytuację: Godzina 6.00, ze snu wyrywa was irytujący dźwięk budzika, z jednym otwartym okiem powoli wyczołgujecie się z łóżka i w ślimaczym tempie zbliżacie się do kuchni. Jedynie kawa może postawić was na nogi, sięgacie więc na półkę i nagle twarz rozciąga Wam się w szerokim uśmiechu - takie cuda zdziałać może kubek, który uraczy Was z rana wesołym napisem na dobry humor.

  Więcej kubków poprawiających humor znajdziecie TUTAJ.

 • Roślinka w ciekawej doniczce

  Zieleń ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie. Pomaga nam się zrelaksować i uspokoić. To kolor utożsamiany jest z harmonią i równowagą wewnętrzną, czyli wszystkim tym, czego potrzebujemy w jesienne, poniedziałkowe (i nie tylko) poranki. Dodając do tego magiczną moc roślin, które usuwają szkodliwe substancje z powietrza i stanowią naszą prywatną fabryczkę tlenu, a w dodatku są wspaniałą dekoracje każdego domu, pozostaje nam tylko jedno - wybrać piękną doniczkę!

  Inne wzory dostępne TUTAJ

 • Świece zapachowe

  Nie ma nic lepszego niż pięknie pachnący dom. Świece zapachowe wprawiają mnie w dobry humor niemal natychmiast (zwłaszcza te, które pachną, jak pianki, czy pierniczki :)). A gdy zdamy sobie sprawę, że zmysł węchu jest w bezpośrednim kontakcie z emocjonalną częścią mózgu, która jest odpowiedzialna za nasz nastrój i samopoczucie, wszystko stanie się jasne - świece zapachowe to jedna z najważniejszych broni w walce z jesienną depresją.

  Więcej zapachów znajdziecie TUTAJ

 • Wesołe poszewki na jaśki

  Jaśki, to świetny patent na dekorację domu, a w dodatku banalnie prosty. Wystarczy wybrać pasujący do reszty wyposażenia kolor (klasyczna czerń i ponadczasowa biel- zawsze się sprawdzą) i poeksperymentować ze wzorami. Jeśli chcemy dodatkowo uśmiechać się za każdym razem, gdy nasz wzrok padnie na taką poduszkę - nic prostszego! Zabawne teksty, śmieszne obrazki, koty, pieski i memy - wybór jest ogromny!

  Inspiracji możecie szukać również TUTAJ

  Jak widać sposobów na umiejętne wpływanie na nasze samopoczucie za pomocą interesujących dodatków jest naprawdę dużo. Wszystko zależy od waszej wyobraźni i wizji idealnego domu, który nie dość, że jest piękny, to skutecznie poprawia nastrój.

  Który z pomysłów podoba wam się najbardziej?

  Autor: Oliwia Górska