Wyposażenie wnętrz. Co kupić do domu?

lokalizator kluczy

Jaki lokalizator kluczy kupić? Co to jest?

Każdemu z nas zdarzyło się choć raz zapodziać gdzieś klucze i gorączkowo szukać ich tuż przed wyjściem. Niektórym osobom sytuacja ta przytrafia się jednak nad wyraz często, dlatego też rozwiązaniem ich problemów może być zaopatrzenie się w elektroniczny lokalizator kluczy. Tłumaczymy, jak działają te gadżety, a także, czy warto w nie zainwestować.
inteligentne gniazdko

Jak wybrać inteligentne gniazdko Smart Plug?

Inteligentne gniazdka elektryczne, które łączą się z internetem oraz aplikacjami mobilnymi nie są, wbrew pozorom, kolejnym absurdalnym wymysłem inżynierów z krzemowej doliny. Gadżety te mogą ułatwić nam życie oraz pomóc oszczędzić na rachunkach za prąd.
klimatyzer

Klimatyzer a klimatyzator. Czym się różnią?

W wyjątkowo upalne dni samo wietrzenie pomieszczeń nie wystarczy. Wręcz przeciwnie, w niektórych przypadkach jedynie przyspieszy nagrzewanie. Alternatywą jest skorzystanie z urządzenia obniżającego temperaturę w domu – klimatyzatora lub klimatyzera. Czym różnią się te dwa urządzenia i które z nich wybrać?
termoobieg w piekarniku

Co to jest termoobieg w piekarniku i jak działa?

Funkcja termoobiegu w piekarniku, niegdyś niezwykle rzadka i poszukiwana, jest obecnie standardem w większości dostępnych na rynku kuchenek. Wielu z nas nadal nie zdaje sobie jednak w pełni sprawy, jak ona działa oraz do jakich specyficznych zadań została zaprojektowana.
wc bez kołnierza

WC bez kołnierza. Wady i zalety

Klasyczne urządzenia sanitarne odchodzą powoli do lamusa, nie tylko z powodu mało nowoczesnego wyglądu, który nie każdemu odpowiada, ale również ze względów higienicznych i ekologicznych. Czy oznacza to, że toaleta bez kołnierza to idealny wynalazek, który ma jedynie zalety? Ponieważ każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy, również WC bez kołnierza wady posiada, dlatego warto poznać dobre i złe strony takiej muszli przed podjęciem ostatecznej decyzji o takim, a nie innym wyposażeniu łazienki.
domowa siłownia

Domowa siłownia – jak zrobić? Jaki kupić sprzęt?

W dobie korzystnej mody na zdrowy, aktywny tryb życia, coraz więcej osób decyduje się zapisać do klubu fitness lub siłowni, by pracować nad swoją sylwetką. Wolisz ćwiczyć w domu? Zorganizuj domową siłownię. Zobacz, co kupić i jak zrobić siłownię w domu.
pomiar temperatury

Klimatyzator do domu: ranking TOP 10

Jak działa klimatyzator i jaki model wybrać? Nasz ranking klimatyzatorów do domu pomoże ci w podjęciu decyzji. Sprawdź!
jaki materac do spania na kręgosłup

Jaki materac do spania na kręgosłup?

Relaksujący sen to odpoczynek dla ciała i ducha. Warto zapewnić komfort odpoczynku po to, by dać wytchnienie kręgosłupowi. Sprawdzamy, jaki materac do spania na kręgosłup wybrać, by dobrze i zdrowo spać.
wnętrzarskie prezenty na dzień ojca

Wnętrzarskie prezenty na Dzień Ojca

Dużymi krokami zbliża się święto wszystkich ojców. Już za kilka dni, 23 czerwca będziemy mogli podziękować naszym tatom za ich codzienny wkład w nasze życie i w...
pochłaniacz kurzu

Jak działa pochłaniacz kurzu? Który jest najlepszy?

Pochłaniacz kurzu domowego to urządzenie, które filtruje powietrze w pomieszczeniu i wyłapuje wszelkie zanieczyszczenia. Usuwa dym, pyłki, roztocza oraz inne szkodliwe substancje. Dlaczego warto zainwestować w pochłaniacz kurzu? Jaki produkt wybrać? Dowiedz się w artykule!
łóżko pod oknem

Łóżko pod oknem. Pomysły na aranżacje

Czy ustawienie łóżka pod oknem to dobry pomysł? Jak wystylizować sypialnię z takim układem mebli, aby prezentowała się świetnie i była wygodna? Jeśli urządzasz pomieszczenie, w którym planujesz ustawić łóżko pod oknem, zobacz kilka inspirujących pomysłów na aranżację.
grzejnik elektryczny energooszczędny

Jaki grzejnik elektryczny energooszczędny wybrać?

Ogrzewanie elektryczne przez długi czas nie było zbyt często wybierane przez inwestorów. Zmienia się to wraz z coraz skuteczniejszymi materiałami izolacyjnymi budynków oraz malejącym zapotrzebowaniem energetycznym nowoczesnych domów. To właśnie w budownictwie energooszczędnym i pasywnym grzejniki elektryczne ukazują pełnię możliwości.

Wyposażenie kuchni, łazienki i pokoju