Jak urządzić mieszkanie?

taras nad garażem

Taras nad garażem - wszystko co musisz wiedzieć

Taras nad garażem to świetny sposób na efektywne wykorzystanie przestrzeni i zapewnienie sobie komfortowego miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu. Z tak położonego tarasu będzie rozpościerał się piękny widok na ogród i najbliższą okolicę. Jeśli jednak taras nad garażem ma służyć w dobrym stanie przez długi czas, całość musi być wykonana naprawdę solidnie. Zobacz, o czym trzeba pamiętać podczas wykończenia tarasu nad garażem.
muszki w kwiatach

Małe muszki w kwiatach doniczkowych. Sposoby zwalczania. Jak pozbyć się ziemiórek?

W pobliżu doniczek z kwiatami pojawiły się drobne muszki przypominające owocówki? To znak, że twoja domowa uprawa roślin mogła zostać zaatakowana przez ziemiórki. Chociaż te niewielkie muszki wydają się niepozorne, ich obecność może stanowić duże zagrożenie dla twoich zielonych podopiecznych. Zobacz, skąd biorą się ziemiórki w kwiatach doniczkowych oraz jakie są sprawdzone sposoby ich zwalczania.
kolor mebli kuchennych

Jak dobrać i łączyć kolor mebli kuchennych?

Aranżacja kuchni to jedno z największych wyzwań podczas urządzania domu. Sprawdź, jak dobrać kolor mebli kuchennych.
jak udekorować stół na 18 urodziny

Jak udekorować stół na 18 . urodziny?

18. urodziny to wyjątkowa okazja do świętowania – młody człowiek wchodzi w dorosłe życie! Dlatego przyjęcie musi być niezapomniane, a dekoracje wyjątkowe. Jak udekorować stół na 18. urodziny, aby zachwycić wszystkich gości? Oto garść ciekawych inspiracji.
malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe. Co to jest i ile kosztuje?

Czym jest i ile kosztuje malowanie natryskowe? W artykule znajdziesz odpowiedzi na te pytania oraz dowiesz się: • Jakie materiały są niezbędne do malowania ścian metodą natryskową? • Jakie są zalety malowania natryskowego? • Ile kosztuje malowanie ścian techniką natryskową? • Czym jest agregat malarski? • Jak rozrobić farbę do malowania pistoletem?
biurko

Wysokość biurka. Jak obliczyć wymiary do wzrostu?

Dowiedz się, jakie wymiary biurka będą dla ciebie najbardziej odpowiednie.
zlew z ociekaczem czy bez

Zlew z ociekaczem czy bez? Który wybrać? Wady i zalety

Gdy urządzasz swoją kuchnię, musisz podjąć szereg trudnych decyzji. Kuchnia jest przecież jednym z tych pomieszczeń, których pierwotny wystrój trudno zmienić – ...
perlator do kranu

Perlator do kranu: co to jest, jak działa, jaki wybrać?

Perlator do kranu to przydatny gadżet, który napowietrza strumień wody, a tym samym zmniejsza jej zużycie. Zwykle ma formę małego sitka, który montuje się na końcu baterii. Dzięki niemu korzystanie z wody jest wygodne i ekonomiczne. Jaki perlator do kranu wybrać? Jak go zamontować? Sprawdź!
papierosy_w_mieszkaniu

Jak pozbyć się zapachu papierosów z mieszkania?

Twoi znajomi podczas ostatniej domówki odpalili w mieszkaniu papierosy lub dym dostał się do wnętrza z balkonu sąsiada przez otwarte okno? Zapachy tego typu to ...
weranda

Weranda - aranżacja wejścia do domu

Efektownie urządzona weranda to wizytówka domu, dlatego jej stylizacji nie można traktować po macoszemu. Jeśli szukasz sposobu na aranżację wejścia do domu i nie wiesz, jak zaplanować wystrój werandy, poniżej znajdziesz garść inspiracji.
elewacje domów

Ciekawe elewacje domów jednorodzinnych. Jak zrobić?

Temat elewacji budynków bywa w Polsce wyjątkowo drażliwy. Popularna „pasteloza” sprawia, że panoramy wielu osiedli przypominają pstrokatą pisankę. Na jaką elewację domu się zdecydować, by nie stworzyć architektonicznego potworka? Oto pomysły na ciekawe oraz eleganckie elewacje domu.
wentylacja w kuchni

Co musisz wiedzieć o wentylacji w kuchni?

Sprawnie działający system wentylacyjny zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania kuchni. Jeśli właśnie urządzasz pomieszczenie przez wielu nazywane sercem domu, zobacz, co musisz wiedzieć o wentylacji kuchni.

Porady dotyczące prac w domu i mieszkaniu